Jägermeister Party Pack je balení 1,75l likéru + 10x panák. Vyrábí se podle tajné původní receptury macerací 56 druhů kořínků, bylin a dalších přírodních zdrojů v neutrálním lihu po dobu šesti týdnů. Zraje nejméně 1 rok v dubových sudech.
Tento gin je opravdová královna ginů. Je čtyřikrát destilovaný s příchutí lesního ovoce a bylin. Má jemnou a zároveň výraznou, elegantní chuť. Jeho vyladěnou ovocnou chuť doplňuje lehce jalovec.
Glenmorangie 12y zraje v sudech po bourbonu – absorbuje všechny druhy lahodných chutí. Výsledkem je whisky, která vás přivítá návalem citrusů a upoutá Vaši pozornost vrstvami delikátní chuti.
Sudlička Gin 40% 0,7l je český řemeslný gin vyráběný s důrazem na kvalitu a poctivou práci. Vzniká pečlivou macerací a destilací vybraných bylin a koření, které vytvářejí vyvážený a jemně kořenitý profil.
Planteray XO 20th Anniversary 40% 0,7l je výjimečný rum pocházející z karibské oblasti. Tento rum je nejdříve stařen v sudech po burbonu přímo na ostrově Barbados a poté ještě v sudech po koňaku ve Francii.