Vzhledem k aktuální situaci doporučujeme volit dopravu na adresu, která nadále funguje bez omezení. Některá výdejní místa byla nucená svoje provozovny dočasně uzavřít. Taktéž doporučujeme volit platbu převodem nebo online platební kartou, případně úhradu dobírky kartou. Většina dopravců a výdejních míst aktuálně nepřijímá hotovost.

O Panu Alfrédovi

KONTAKTY:

infolinka: +420 777 858 853 (po-pá 9-20h)

infomail: info@panalfred.cz

č.ú.: 2300942250/2010

PRO VÝROBCE:

Vlastníte mini-lihovar nebo mini-pivovar? Vyrábíte zajímavý produkt a myslíte si, že je velká chyba, že ho ještě Pan Alfréd nenabízí? Tak to pojďme honem rychle napravit! Napište nám na email: martin.soltys@panalfred.cz.  

O SPOLEČNOSTI:

Pan Alfréd s.r.o.

IČ: 047 54 492

Sídlo: Saturnova 1331/48 Praha 10 Uhříněves 104 00

Spisová značka: C 253164 vedená u Městského soudu v Praze

FILOZOFIE:

Protože drink se musí vychutnat – Pan Alfréd ví, že pití Vašeho oblíbeného drinku není jen o pití, ale o zážitku, proto pro Vás Pan Alfréd vybírá kvalitní destiláty od časem ověřených značek, ale i od místních mistrů, a navíc přidává všechny důležité informace, ale i spoustu zajímavostí na jedné stránce. K tomu všemu Vám ještě Pan Alfréd přiveze Váš oblíbený drink v Praze zdarma až ke dveřím. Těšíme se na Vás a přejeme Na Zdraví!

Alfred_logo center

VEDENÍ SPOLEČNOSTI:

Martin Šoltys                        

Bc. Martin Šoltys                                                 

Jednatel společnosti                                          

martin.soltys@panalfred.cz                               

 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací o cookies naleznete zde.