V pondělí 27. 9. bude výdejna Pan Alfréd v ulici Baranova uzavřena. Prosím vyzvedněte si Vaše objednávky v jiný pracovní dny. Děkujeme!

Anguilla

Anguilla je malý karibský ostrov patřící Velké Británii. Tento kus země obklopen vápencem a koráli je domovem legendární značky Pyrat rum, která má tradici výroby již od 19. století. Podle pověsti tento rum poprvé vypálil anglický plantážník se svou tchýní-čarodějkou na počest jejího zemřelého manžela, který mu dal ruku své dcery. A jako by magie tento destilát provázela od samého počátku. Spousta těch, kdo okusili tuto značku, tvrdí, že tento rum ovládají mystické síly. Těžko říci, jestli je to kvůli přemíře alkoholu, pro mimořádné aromatické a chuťové bohatství patnáctiletého rumu, nebo zda je tento destilát skutečně začarovaný. Každopádně je to jeden z nejcennějších rumů na světě vyprávějící příběh o ztroskotání lodi na dalekém ostrově, vášnivé lásce a tajemných kouzlech.

 
649
6501649650
Značky
% alkoholu
Druh rumu
Objem
Stáří rumu
   
 • Pyrat Rum XO Reserve web Akce Kód: 428
  Pyrat XO Reserve 40% 0,7l
  Skladem (6 ks)

  Pyrat XO Reserve jedná se o blend rumů různého stáří přičemž nejstarší složkou jsou rumy 15 let staré.


  536,36 Kč bez DPH
  649 Kč
     
  Značka: Pyrat

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací o cookies naleznete zde.