Bayou

Bayou-rum-logo

V roce 2011, hluboko v srdci krajiny plné cukrové třtiny, se spojili tři kamarádi, aby na svět přivedli prvotřídní rum. Bayou, tichá krajina obklopená stojatou vodou, ve které se již dávno zapomnělo na slávu klasického amerického rumu. V tomto kraji se pěstuje cukrová třtina již více než 300 let, ale až po této dlouhé době zde vzniká destilérka, která si dala za cíl vyrábět rumy světové kvality, která nevyrábí rum pouze jako vedlejší produkt pěstování třtiny, ale naopak vybírá tu pravou cukrovou třtinu pro svůj rum.

Bayou Rum Distillery najdete ve městě Lacassine v Louisianě. Tato palírna využívá tradičních a lety ověřených metod a to v celém procesu výroby: fermentace, destilace, staření a lahvování. I díky tomu získal Bayou rum ocenění jako nejlepší rum vyroben v USA. Dnes si již tento prémiový rum můžete dopřát i u nás. 

699
7991699799

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

   
 • Bayou spiced rum Kód: 2681
  Bayou Spiced Rum 40% 1l
  Momentálně nedostupné

  Bayou Spiced Rum přichází se zcela novým přístupem ke spiced rumům. V tomto rumu najdeme směs koření inspirovanou kreolskou kuchyní, která je typická pro Louisianu.


  577,69 Kč bez DPH
  699 Kč
  Značka: Bayou
 • Bayou select rum Kód: 2678
  Bayou Select Rum 40% 1l
  Momentálně nedostupné

  Bayou Select je rum pro milovníky poklidného popíjení rumu. Zrál v sudech po burbonu po dobu 3 roky, systémem solera, a poté byl poctivě ručně lahvován. 


  660,33 Kč bez DPH
  799 Kč
     
  Značka: Bayou

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací o cookies naleznete zde.