Před našim výdejním místem v ulici Baranova aktuálně probíhá rekonstrukce plynovodu. Omlouváme se za ztížený přístup ke vchodu. Doporučujeme zaparkovat v ulici Křišťanova.

Bayou

Bayou-rum-logo

V roce 2011, hluboko v srdci krajiny plné cukrové třtiny, se spojili tři kamarádi, aby na svět přivedli prvotřídní rum. Bayou, tichá krajina obklopená stojatou vodou, ve které se již dávno zapomnělo na slávu klasického amerického rumu. V tomto kraji se pěstuje cukrová třtina již více než 300 let, ale až po této dlouhé době zde vzniká destilérka, která si dala za cíl vyrábět rumy světové kvality, která nevyrábí rum pouze jako vedlejší produkt pěstování třtiny, ale naopak vybírá tu pravou cukrovou třtinu pro svůj rum.

Bayou Rum Distillery najdete ve městě Lacassine v Louisianě. Tato palírna využívá tradičních a lety ověřených metod a to v celém procesu výroby: fermentace, destilace, staření a lahvování. I díky tomu získal Bayou rum ocenění jako nejlepší rum vyroben v USA. Dnes si již tento prémiový rum můžete dopřát i u nás. 

2 položek celkem
Bayou spiced rum
Bayou Spiced Rum 40% 1l
Momentálně nedostupné
578 Kč bez DPH
699 Kč

Bayou Spiced Rum přichází se zcela novým přístupem ke spiced rumům. V tomto rumu najdeme směs koření inspirovanou kreolskou kuchyní, která je typická pro Louisianu.

Kód: 2681
Bayou select rum
Bayou Select Rum 40% 1l
Momentálně nedostupné
660 Kč bez DPH
799 Kč

Bayou Select je rum pro milovníky poklidného popíjení rumu. Zrál v sudech po burbonu po dobu 3 roky, systémem solera, a poté byl poctivě ručně lahvován. 

Kód: 2678

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

Affiliate program