Bayou Spiced Rum 40% 1l

Kód: 2681
699 Kč / ks 578 Kč bez DPH 699 Kč / 1 l
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Bayou Spiced Rum přichází se zcela novým přístupem ke spiced rumům. V tomto rumu najdeme směs koření inspirovanou kreolskou kuchyní, která je typická pro Louisianu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bayou Spiced Rum přichází se zcela novým přístupem k výrobě a chuti spiced rumů. Do tohoto rumu je přidána komplexní směs koření, která byla inspirována kreolskou kuchyní, typickou pro stát Louisiana, tedy rodiště Bayou Spiced Rum. Čím je tedy tento rum výjimečný? Bayou Spiced není stařený rum, pouze po dobu 30ti dnů je uložen společně s tajnou směsí koření, právě a pouze tato směs koření dodává tomuto rumu zlatavou barvu a novou kořenitou chuť.

Tak jako každý jiný Bayou rum i Bayou Spiced je vyroben z cukrové třtiny vypěstované ve státě Louisiana, USA. Následná destilace probíhá v měděných kotlích, nakonec je rum ručně lahvován.

A jak vlastně Bayou Spiced voní a chutná? Aroma tohoto rumu je velice nasládla s náznaky skořice a banánu. V chuti je tento rum velice komplexní, připomíná javor, banán, jetel, vanilku a pepř. Opravdu plný rum vhodný k popíjení.

Bayou Spiced Rum dokázal oslovit i experty a za krátkou dobu získal několik významných ocenění.

Bayou-Spiced-oceneni

Doplňkové parametry

Kategorie: USA, Spiced rum 40% 1l
Hmotnost: 2 kg
? % alkoholu: 40%
? Druh rumu: Spiced rum
? Objem: 1l
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bayou-rum-logo

V roce 2011, hluboko v srdci krajiny plné cukrové třtiny, se spojili tři kamarádi, aby na svět přivedli prvotřídní rum. Bayou, tichá krajina obklopená stojatou vodou, ve které se již dávno zapomnělo na slávu klasického amerického rumu. V tomto kraji se pěstuje cukrová třtina již více než 300 let, ale až po této dlouhé době zde vzniká destilérka, která si dala za cíl vyrábět rumy světové kvality, která nevyrábí rum pouze jako vedlejší produkt pěstování třtiny, ale naopak vybírá tu pravou cukrovou třtinu pro svůj rum.

Bayou Rum Distillery najdete ve městě Lacassine v Louisianě. Tato palírna využívá tradičních a lety ověřených metod a to v celém procesu výroby: fermentace, destilace, staření a lahvování. I díky tomu získal Bayou rum ocenění jako nejlepší rum vyroben v USA. Dnes si již tento prémiový rum můžete dopřát i u nás. 

Affiliate program