Floc du Pirate je vyroben z vynikajícího agricole rumu společně s čistým nekvašeným hroznovým moštem. Jedná se o lehký a ovocný nápoj s obsahem alkoholu 17 %.
Až 25leté rumy, které zrály v sudech po bourbonu a poté v sudech po portském víně značky Graham‘s. Jedná se o moderní, velmi aromatický rum středního těla s tóny vanilky, tmavého karamelu a pražených ořechů.
Impozantní kombinace až 30letých rumů intenzivní třešňové až kaštanové barvy. Tento rum je svým charakterem naprosto jedinečný a je vrcholem řady Quorhum.
Lahodný rumový likér na bázi ušlechtilého 12letého rumu se vyznačuje tmavě červenou až mahagonovou barvou. Macerované hrozny Pedro Ximénez mu dodávají jedinečnou ovocnou vůni i chuť.
Rum kubánského stylu světle třešňové barvy, který se vyznačuje plným tělem, jemností a charakteristiskou suchostí v závěru. Vše je skloubené v dokonalé harmonii.
V prestižní soutěži World Whiskies Awards 2017 (WWA), whisky Paul John Brilliance získala zlatou medaili. Také získala cenu Asian Distillery of the year 2016.
Jedinečný silný slad, který kombinuje vanilku s americkými dubovými tóny a uvolňuje fantastickou paletu sladových chutí. Zraje po dobu 5 let v sudech po sherry. Dokonalá whisky na uvolnění pro ty, kteří se chtějí ponořit do něčeho nového.
Ron Roble Ultra Anejo je ušlechtilý melasový rum, jehož základ je destilován na kontinuálním zařízení na 5 speciálních kolonách. Následně je destilát uložen na dobu 12 let v sudech z amerického dubu.
Ron Roble Extra Anejo je ušlechtilý melasový rum, jehož základ je destilován na kontinuálním zařízení na 5 speciálních kolonách. Poté je uložen na dobu 8 až 12 let do sudu z amerického dubu po bourbonu.
Originální mix francouzských a polských meruňek destilovaný mistrem destilatérem má intenzivní a nasládlou vůni po meruňkách s velmi lehkým podtónem pecek.