Hombre's

Libor Zbojan je ten, kdo dal vzniknout prémiovým ginům pod unikátní značkou Hombre’s Gin. Cílem bylo vytvoření toho nejlepšího ginu, který bude oblíbený nejen v Česku, ale i po celém světě. Na ničem nešetříme. Pokud má být produkt prémiový, musí být vše naprosto perfektní – suroviny, sklo, etikety i zátky. Abychom zaručili skvělou chuť, aroma a vybalancovanou kořenitost našich ginů, suroviny jsou a vždy budou vybírány podle aktuální kvality. Botanicals si tedy necháváme dovážet doslova z celého světa přímo od ověřených farmářů, navíc v BIO kvalitě. Recepturu jsme postupně ladili, vylepšovali a nechávali senzoricky testovat více než dva roky. Nyní jsme o prémiovosti našich ginů přesvědčeni nejenom my, ale i další ginoví znalci.

2 položek celkem
Hombre's Handcrafted Premium gin 43,6% 0,7l
818 Kč bez DPH
990 Kč

Černá lahev, chladná kovová etiketa a výrazná nóta nejlepších citrusů z Californie a Španělska. Citlivé vyvážení pro to aby nebyla potlačena chuť těch nejlepších jalovců z různých koutů Evropy a dalších surovin v té nejvyšší kvalitě z celého světa.

Kód: 6849
Hombres handcrafted original gin 0,7l
653 Kč bez DPH
790 Kč

Hnědá, specifická láhav, která padne do ruky...Unikátni výběr nejlepších botanicals z celého světa dal vzniknout vyvážené chuti HOMBRE’s ginu. Chuť, která je opravdu vybalancovaná, není ani příliš jemná ani příliš kořenitá.

Kód: 6848

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

Affiliate program