Hombre's Handcrafted Premium gin 43,6% 0,7l

990 Kč 818,18 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Černá lahev, chladná kovová etiketa a výrazná nóta nejlepších citrusů z Californie a Španělska. Citlivé vyvážení pro to aby nebyla potlačena chuť těch nejlepších jalovců z různých koutů Evropy a dalších surovin v té nejvyšší kvalitě z celého světa.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Černá lahev, chladná kovová etiketa a výrazná nóta nejlepších citrusů z Californie a Španělska. Citlivé vyvážení pro to aby nebyla potlačena chuť těch nejlepších jalovců z různých koutů Evropy a dalších surovin v té nejvyšší kvalitě z celého světa. Právě toto dává unikátní chuť, ve které dominuje citrusová linka. Chuť citronu, pomeranče a grepu, která je podpořená specifickou alkoholovou voltáží. Tím tvoří prémiovou chuť i speciální aromatický zážitek. Premium Gin je tvořen ke kombinaci s kvalitním mixerem.

Botanicals: jalovec, korinadr, puškvorec, andělika, pepř cubéba, skořice cassia, myrta, grepová kůra

Doplňkové parametry

Kategorie: Gin
Hmotnost: 1.7 kg
? % alkoholu: 43,6%
? Objem: 0,7l
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Libor Zbojan je ten, kdo dal vzniknout prémiovým ginům pod unikátní značkou Hombre’s Gin. Cílem bylo vytvoření toho nejlepšího ginu, který bude oblíbený nejen v Česku, ale i po celém světě. Na ničem nešetříme. Pokud má být produkt prémiový, musí být vše naprosto perfektní – suroviny, sklo, etikety i zátky. Abychom zaručili skvělou chuť, aroma a vybalancovanou kořenitost našich ginů, suroviny jsou a vždy budou vybírány podle aktuální kvality. Botanicals si tedy necháváme dovážet doslova z celého světa přímo od ověřených farmářů, navíc v BIO kvalitě. Recepturu jsme postupně ladili, vylepšovali a nechávali senzoricky testovat více než dva roky. Nyní jsme o prémiovosti našich ginů přesvědčeni nejenom my, ale i další ginoví znalci.