Hombre's Handcrafted Original gin 41% 0,7l

790 Kč 652,89 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Hnědá, specifická láhav, která padne do ruky...Unikátni výběr nejlepších botanicals z celého světa dal vzniknout vyvážené chuti HOMBRE’s ginu. Chuť, která je opravdu vybalancovaná, není ani příliš jemná ani příliš kořenitá.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hnědá, specifická láhav, která padne do ruky...Unikátni výběr nejlepších botanicals z celého světa dal vzniknout vyvážené chuti HOMBRE’s ginu. Chuť, která je opravdu vybalancovaná, není ani příliš jemná ani příliš kořenitá. V chuti je velmi pěkně poznat pepř cubéba, puškvorec i koriandr. Snahou bylo vytvořit gin pro milovníky ginu pitelný bez mixeru.

Botanicals: jalovec, korinadr, puškvorec, andělika, pepř cubéba, skořice cassia, myrta, grepová kůra

Doplňkové parametry

Kategorie: Gin, Gin 41% 0,7l
Hmotnost: 1.7 kg
? % alkoholu: 41%
? Objem: 0,7l
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Libor Zbojan je ten, kdo dal vzniknout prémiovým ginům pod unikátní značkou Hombre’s Gin. Cílem bylo vytvoření toho nejlepšího ginu, který bude oblíbený nejen v Česku, ale i po celém světě. Na ničem nešetříme. Pokud má být produkt prémiový, musí být vše naprosto perfektní – suroviny, sklo, etikety i zátky. Abychom zaručili skvělou chuť, aroma a vybalancovanou kořenitost našich ginů, suroviny jsou a vždy budou vybírány podle aktuální kvality. Botanicals si tedy necháváme dovážet doslova z celého světa přímo od ověřených farmářů, navíc v BIO kvalitě. Recepturu jsme postupně ladili, vylepšovali a nechávali senzoricky testovat více než dva roky. Nyní jsme o prémiovosti našich ginů přesvědčeni nejenom my, ale i další ginoví znalci.