World´s End

Značka World’s End Rum pečlivě vybírá prvotřídní vyzrálé 3 – 5leté rumy z několika karibských ostrovů, mezi které patří např. Barbados, Jamajka či Trinidad a Tobago. Následně je díky odlišným charakterům, které tyto ostrovy nabízejí, blenduje a pomocí infúzí prémiového koření a dalších ingrediencí vytváří nezaměnitelný styl, který ocení nejen milovníci sladších a výraznějších rumů, ale také barmani k vytvoření nových a jedinečných receptur svých koktejlů.

Řadu World’s End Rum tvoří tři základní kořeněné rumy, jejichž chuťový profil je lehce rozpoznatelný již podle názvu. Tato značka se nejvíce proslavila svým prvotním počinem, kterým je „Dark Spiced Spirit“. Kromě zmíněných rumů z karibských ostrovů v sobě ukrývá výběrovou směs koření a množství ovoce, kvalitní čokolády a kávy. Řadu doplňuje „Tiki Spiced“ s výraznou chutí skořice. Posledním z řady je „Falernum“, který vychází z receptury tradičního karibského sirupu používaného v řadě tropických koktejlů.

3 položek celkem
World end rum
685 Kč bez DPH
829 Kč

World‘s End Rum Dark Spiced je dotvořen infúzemi a macerací rozsáhlé variace koření, tropického ovoce, tmavé čokolády, výběrové kávy a mnoho dalších.

Kód: 14340
World's End Rum Tiki Spiced 40% 0,7l
660 Kč bez DPH
799 Kč

World‘s End Rum Tiki Spiced je výrazný blend 3 – 5letých karibských rumů. Z macerovaného a infúzovaného koření dominuje zejména skořice a také směs přísně tajného koření, které vytváří nezaměnitelný charakter.

Kód: 7795
World's End Rum Dark Spiced Spirit 40% 0,7l
611 Kč bez DPH
739 Kč

World‘s End Rum Dark Spiced je dotvořen infúzemi a macerací rozsáhlé variace koření, tropického ovoce, tmavé čokolády, výběrové kávy a mnoho dalších.

Kód: 7794

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

Affiliate program