Před našim výdejním místem v ulici Baranova aktuálně probíhá rekonstrukce plynovodu. Omlouváme se za ztížený přístup ke vchodu. Doporučujeme zaparkovat v ulici Křišťanova.

Connemara

Connemara logo

Connemara se nemůže pochlubit dlouhou historií či rozsáhlým rodokmenem. Táto irská whiskey vznikla pod taktovkou společnosti Cooley, která v devadesátých letech začal obnovovat výrobu zapomenutých značek irských whiskey jako například Tyrconell. Právě v této experimentální době přišel nápad s vytvořením zcela nové irské whiskey s rašelinovými tóny takzvanou "peated" whiskey, která je typická pro všechny skotské single malt. Zprvu tento krok hodně narazil, protože měřítkem kvality irské whiskey byla trojitá destilace a žádná rašelina. Richard Burrows, šéf konkurenční Irish Distillers, se dokonce nechal slyšet že whiskey jako Connemara nemají šanci na přežití. Naštěstí se šeredně spletl a Connemara dnes patří mezi výstavné kousky irských whiskey s velkou oblibou právě díky její unikátnosti. 

1 položek celkem
Connemara peated whiskey
578 Kč bez DPH
699 Kč

Connemara je prémiová irská whiskey z kategorie Single Malt, dvakrát destilovaná. Jedinečný zážitek originální irské chuti.

Kód: 1173

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem

Affiliate program