Carolans

carolans-logo-web

Carolans, irský smetanový likér, byl vytvořen v roce 1978 a poprvé uveden na trh ve Velké Británii v červenci 1979. Od té doby se stal 2. nejprodávanějším krémovým likérem, prodávaným ve více než 40 zemích světa. Byl pojmenován po legendárním harfistovi ze 17. stolení jménem Turlough O´Carolan.

Výroba

Nejprve se pečlivě promíchá Irská whiskey s alkoholem a tím vznikne alkoholový základ likéru Carolans, do nějž se pak přidá čerstvá smetana. Další míchání pokračuje při vysokých teplotách v nerezových tancích, v nichž se do základu likéru postupně vmíchají med, voda, stabilizátory a přírodní barviva. Míchání je pod neustálou kontrolou, aby výsledná chuť a barva byla vždy stejná. Aby Carolans byl krásně krémový, musí vzniklá směs putovat do homogenizátoru. Díky němu se tuk ve směsi rozpadne do molekul, které se dokonale smísí se všemi přísadami. 

 

299
3001299300
   
 • carolans bottle web Kód: 1662
  Carolans 17% 0,7l
  Skladem (2 ks)

  Pravý irský smetanový likér, který v sobě kombinuje čerstvou smetanu a irskou whiskey. Sametovou hebkost a nenapodobitelnou vůni získá Carolans díky medu a karamelu.


  247,11 Kč bez DPH
  299 Kč
     
  Značka: Carolans

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací o cookies naleznete zde.