Unikátní levandulový likér v kombinaci s citronovým oplodím a koriandrem, pečlivě uskladněn v dubovém sudu na 6 měsíců. Přiměřeně sladký s bohatou chutí, sytě růžovou barvou a jemným švestkovým koncem.
Nejdůležitější přísadou pro výrobu toho unikátního, lahodného ginu jsou pomerančové kůry ze sicilských červených pomerančů, které se macerují 36 hodin v destilovaném alkoholu spolu s italským jalovcem.
Tradiční český kmínový likér je vyrobený z velmi aromatické ozimé odrůdy kmínu Aprim®, vyšlechtěné šumperským výzkumným ústavem Agritec, která se vyznačuje velmi vysokým obsahem kmínových silic
Jemné stopy citrusů společně s rafinovanými tóny pikantního orientálního koření a čaje vytváří velice jemný gin s náznaky černého čaje a s krásně hřejivým závěrem, vše zakončeno svěžím stylem po grapefruitu.
Při její výrobě se používá výhradně moravská kukuřice a extrakt z ručně trhaného pelyňku, který se nechává tradičně sušit. Jedinečná Babička vzniká destilací směsi dříve třikrát destilované kukuřice a dvakrát destilovaného pelyňku.
Recept na Cinzano je pečlivě střeženým tajemstvím, které spočívá v unikátním italském způsobu míchání vysoce kvalitních vín s esencemi koření a bylinek.
Dos Maderas 5+3 je 100% karibský třtinový rum, který nejprve zraje 5 let v karibské oblasti poté 3 roky v sudech, ve kterých původně zrálo sherry „Dos Cortados“.
Jednosladová irská whiskey Tyrconnell. Vůně je plná a ovocná. V chuti je dobře strukturovaná s medovými a pomerančovo-citrusovými tóny. Dlouhý závěr s dominantním sladem.
Likér a zároveň autentický Triple-Sec Cointreau je symbolem elegance. „Pařížský likér“ nabízející rafinovanou vyváženost sladké a hořké chuti pomerančů z Haiti, Španělska a Brazílie.
Hell or High Water XO Rum je směsí ručně vybíraných rumů z Trinidadu, Barbadosu a Guyany, které vznikli v klasickém destilačním kotli, ale i pomocí kontinuální destilace a byli stařeny po dobu 15 let v dubových sudech po americkém burbonu.