Vzhledem k aktuální situaci doporučujeme volit dopravu na adresu, která nadále funguje bez omezení. Některá výdejní místa byla nucená svoje provozovny dočasně uzavřít. Taktéž doporučujeme volit platbu převodem nebo online platební kartou, případně úhradu dobírky kartou. Většina dopravců a výdejních míst aktuálně nepřijímá hotovost.

Vitamin Well

vitain-well-logo-web

Moderní, zdravější a chutná alternativa k slazeným nápojům a šťávám. To je to, co zakladatelé VITAMIN WELL postrádali na švédském trhu s nápoji v roce 2008. A protože měli problém najít dobrou alternativu i na zahraničních trzích, rozhodli se vyrobit svůj vlastní funkční nápoj. Nápoj, který by byl chutný, dostatečně výživný a obsahoval méně cukru. Nápoj, který by chtěli sami pít.

A jak se ukázalo, je vice lidí, kteří jej chtějí pít. V současné době, po osmi letech a několika představeních na mezinárodních trzích se úspěch švédských vitamínových nápojů stal skutečností. Ale to ještě není konec. Vitamin Well se neustále snaží, aby vyráběl ještě lepší, chytřejší a chutnější žízeň zahánějící nápoje.

 

Žádné produkty od výrobce Vitamin Well nebyly nalezeny....

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací o cookies naleznete zde.