Před našim výdejním místem v ulici Baranova aktuálně probíhá rekonstrukce plynovodu. Omlouváme se za ztížený přístup ke vchodu. Doporučujeme zaparkovat v ulici Křišťanova.

Ron Caney

RonCaneylogo-web

Na Kubě najdeme více než 120 lihovarů vyrábějících rum, ale Ron Caney pocházející ze Santiago de Cuba je jiný, výjimečný. Proč? V první řadě je to místním specifickým podnebím, velké horko a vlhkost dodávají cukrové třtině jinou chuť a vůní. Ron Caney má typickou ovocnou chuť, především po mangu, konkrétně po odrůdě Caney de la Mercedes, která roste pouze v oblasti Santiaga a dáva rumu nevšední chuť. V čem je ale Ron Caney opravdu unikátní je, že se tento rum vyrábí výhradně v Santiagu, odkud se vyváží do světa a taktéž se za 150 let výroby Ron Caney toho moc nezměnilo. Najdete zde pouze jeden stroj na plnění láhví, jinak se Ron Caney vyrábí poctivě ručně, stejně jako před 150 lety.

Podívejte se taky na video, kde uvidíte jak se Ron Caney vyrábí a taktéž nasejte pravou kubánskou atmosféru.

1 položek celkem
Ron Caney Blanco 1l web
Ron Caney Blanco 38% 1,0l
Momentálně nedostupné
330 Kč bez DPH
399 Kč

Ron Caney Blanco, rum získán z počátečních let zrání v dubových sudech, velice jemný s příjemnou chutí na patře. Ideální rum do míchaných koktejlů.  

Kód: 299

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem

Affiliate program