Vzhledem k aktuální situaci doporučujeme volit dopravu na adresu, která nadále funguje bez omezení. Některá výdejní místa byla nucená svoje provozovny dočasně uzavřít. Taktéž doporučujeme volit platbu převodem nebo online platební kartou, případně úhradu dobírky kartou. Většina dopravců a výdejních míst aktuálně nepřijímá hotovost.

Kingswood

logo-kingswood-web

Cider Kingswood je alkoholický nápoj z jablek rostoucích výhradně v sadech. Obsah alkoholu je vyvážených 4,5 %. Kingswood navíc neobsahuje lepek, a tak jej mohou pít i celiaci. Kingswood Cider byl vyvinut inovačním týmem přímo pro českého konzumenta. Testování optimální chuti probíhalo téměř rok. 

Jak se vyrábí? Ze všeho nejdříve je potřeba vybrat správnou směs jablek, abychom docílili vyvážené chuti. Jablka se omyjí, rozdrtí a vylisují na šťávu. Ze šťávy se při řízených teplotách odpaří většina vody a výsledkem je jablečný koncentrát s vysokým obsahem cukru. V další fázi se cukr v koncentrátu přemění na alkohol prostřednictvím klasického kvašení. 

Žádné produkty od výrobce Kingswood nebyly nalezeny....

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací o cookies naleznete zde.