Před našim výdejním místem v ulici Baranova aktuálně probíhá rekonstrukce plynovodu. Omlouváme se za ztížený přístup ke vchodu. Doporučujeme zaparkovat v ulici Křišťanova.

Gold Cock

Historie GOLD COCK whisky se začala psát v sedmdesátých letech. Od té doby se změnilo mnohé, ale nikdy se nezmění to, co dělá whisky Gold Cock takovou, jaká je – jarní dvouřadý ječmen z Moravy, slad ze Sladovny v Bruntále s klasickým humnovým klíčením a silně vypálené sudy z evropského zimního dubu od moravských bednářů z Čejkovic.

GOLDCOCK whisky se do lahví plní až chutná, ne dříve, ne později. Dnes už vedle klasické single malt whisky nebo whisky nakouřené trojnásobným množstvím rašeliny čeká na svou příležitost obilná grain whisky nebo žitná whisky, které, budou skvělým pokračováním příběhu.

GOLD COCK, RYZE ČESKÁ WHISKY

1 položek celkem
Gold Cock 10yo 49,2% 0,7l
660 Kč bez DPH
799 Kč

Vůně je ovocná, silná, dřevitá a díky silně vypáleným sudům do sladka. Chuť silná, alkohol je cítit, nicméně i přes svou sílu nepálí. Sladkost dřeva a ovoce je možné najít i v chuti, závěr do povidlova, švestkova a je teplý a dlouhý.

Kód: 7938

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem

Affiliate program