Vzhledem k aktuální situaci doporučujeme volit dopravu na adresu, která nadále funguje bez omezení. Některá výdejní místa byla nucená svoje provozovny dočasně uzavřít. Taktéž doporučujeme volit platbu převodem nebo online platební kartou, případně úhradu dobírky kartou. Většina dopravců a výdejních míst aktuálně nepřijímá hotovost.

Drambuie

Drambuie-logo-web

Když v roce 1746 prchal princ Charles Edward Stuart po neúspěšném pokusu o získání trůnu ze Skotska, našel útočiště v domě kapitána MacKinnona na ostrově Skye. Přestože na jeho hlavu byla vypsána vysoká odměna, kapitán MacKinnon jej nezradil. Jako výraz vděčnosti zanechal princ svému hostiteli recept na svůj oblíbený likér, který mu připravoval jeho lékárník. Rodina MacKinnonů opatruje tuto tajnou recepturu dodnes a vyrábí podle ní věhlasný likér, jehož jméno Drambuie znamená ve staré gaelštině nápoj, který uspokojuje. Dlouhá léta však byl tento lahodný likér určen pouze pro rodinu a nejbližší přátele. Teprve počátkem 20. století se rodina rozhodla představit likér i široké veřejnosti a tak v roce 1909 se na trhu objevila první lahev Drambuie.

549
5501549550
   
 • drambuie lahev Kód: 1665
  Drambuie 40% 0,7l
  Na Dotaz

  Likér vyráběný z vyzrálých skotských whisky, medu a tajné směsi bylin a koření podle tajné receptury z roku 1746.

  579 Kč (–5 %)
  453,72 Kč bez DPH
  549 Kč
     
  Značka: Drambuie

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací o cookies naleznete zde.