Vzhledem k aktuální situaci doporučujeme volit dopravu na adresu, která nadále funguje bez omezení. Některá výdejní místa byla nucená svoje provozovny dočasně uzavřít. Taktéž doporučujeme volit platbu převodem nebo online platební kartou, případně úhradu dobírky kartou. Většina dopravců a výdejních míst aktuálně nepřijímá hotovost.

Bevalo

bevalo_logo-web

Již od roku 2013 společnost Bevalo na trh úspěšně dodává chytrý sirup guarana, původně určený jako vedlejší produkt jiné značky. Díky silné, rostoucí poptávce od zákazníků se v roce 2016 rozhodli zaměřit výlučně na funkční nápoje. Toto rozhodnutí znamenalo stavět na silných stránkách a nadšení. V Bevalu dali hlavy dohromady a vrhli se do výzkumu a vývoje. Krok za krokem vyvíjeli a úspěšně testovali kompletní portfolio 5 nových nápojů. Toto portfolio čerpalo svou inspiraci z neúprosných výzev každodenního života. Bylo navrženo, vyvinuto a formulováno (s pomocí vědeckých expertů) a poté vyrobeno v našich vlastních výrobních prostorách. V roce 2018 tak přivádíme na trh první generaci BEVALO produktů.

 

Žádné produkty od výrobce Bevalo nebyly nalezeny....

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací o cookies naleznete zde.