Bevalo

bevalo_logo-web

Již od roku 2013 společnost Bevalo na trh úspěšně dodává chytrý sirup guarana, původně určený jako vedlejší produkt jiné značky. Díky silné, rostoucí poptávce od zákazníků se v roce 2016 rozhodli zaměřit výlučně na funkční nápoje. Toto rozhodnutí znamenalo stavět na silných stránkách a nadšení. V Bevalu dali hlavy dohromady a vrhli se do výzkumu a vývoje. Krok za krokem vyvíjeli a úspěšně testovali kompletní portfolio 5 nových nápojů. Toto portfolio čerpalo svou inspiraci z neúprosných výzev každodenního života. Bylo navrženo, vyvinuto a formulováno (s pomocí vědeckých expertů) a poté vyrobeno v našich vlastních výrobních prostorách. V roce 2018 tak přivádíme na trh první generaci BEVALO produktů.

 

109
1891109189

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem

   
 • Na Dotaz

  Stimulující báze pro chytré nápoje. Bevalo Autopilot je guaranový sirup z kvalitních ingrediencí, který vás jemně nakopne. 


  94,78 Kč bez DPH
  109 Kč
     
  Značka: Bevalo
 • Na Dotaz

  Uklidňující nápoj s L-theaninem. Bevalo Astronaut obsahuje ananasovo-tymiánovou bázi díky níž pomáhá při relaxaci.

   


  138,26 Kč bez DPH
  159 Kč
     
  Značka: Bevalo
 • Na Dotaz

  Originální lahodný octový nápoj. Bevalo Nomad obsahuje silnou infuzi borovice a kopru, právě díky této infuzi osvěží, inspiruje a pročistí. 


  138,26 Kč bez DPH
  159 Kč
     
  Značka: Bevalo
 •  
 • Na Dotaz

  Ostrý nápoj ze zázvoru a kurkumy. Bevalo Elixir je založen na starodávné receptuře, je vyráběn z kvalitních ingrediencí a má protizánětlivé účinky. 


  164,35 Kč bez DPH
  189 Kč
     
  Značka: Bevalo
 • Na Dotaz

  Elegantní nápoj z vysoce kvalitních surovin pro krásnější pleť. Bevalo Perfectionist podporuje elasticitu pleti a taktéž má relaxační efekt.  


  164,35 Kč bez DPH
  189 Kč
     
  Značka: Bevalo

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací o cookies naleznete zde.