Vzhledem k aktuální situaci doporučujeme volit dopravu na adresu, která nadále funguje bez omezení. Některá výdejní místa byla nucená svoje provozovny dočasně uzavřít. Taktéž doporučujeme volit platbu převodem nebo online platební kartou, případně úhradu dobírky kartou. Většina dopravců a výdejních míst aktuálně nepřijímá hotovost.

Koktejl Sunset by the bay s rumem Don Papa

Již dle názvu je jasný, že jde o další koktejl s nádechem exotiky. Tropické chutě pomeranče a ananasu doplňuje sladká grenadina a celou kompozici doplňuje rum Don Papa z nejsladší třtiny na světě. Koktejl je spíše pro lidi, kteří opravdu rádi sladké.

Ingredience: 45 ml rum Don Papa, 100 ml pomerančový džus, 30 ml ananasový džus, 10 ml grenadina.

Postup přípravy: do vysoké sklenice nasypeme led a přidáme rum Don Papa, poté postupně přidáme i pomerančový džus a ananasový džus, nakonec velice pomalu nalijeme grenadinu. Určitě nemíchejte, pokud chcete dosáhnout zajímavé palety barev. Nakonec můžete dozdobit plátkem pomeranče, nebo i jiného exotického ovoce, či koktejlové třešně.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací o cookies naleznete zde.