Suché víno světlé žluté barvy, s příjemnou vůní citrusových plodů a křehkou ovocitou chutí. Osvěžující víno s dobře vyváženými kyselinkami a příjemným ovocitým dozvukem.
Waldschutz Anzenthal Riesling vznikl na teplejších jižních svazích Anzenthalu, kde mikroklima podporuje vyvážené dozrávání hroznů. Víno kombinuje plnější ovocný projev se svěží kyselinou — výsledkem je přístupný, zároveň terroirem ovlivněný Riesling.
Grand Versailles Sauvignon je svěží a rafinované bílé víno z jižní Francie, inspirované elegancí a vznešeností zámku Versailles. Vyrobené ze 100% Sauvignon Blanc, odhaluje aromatickou kytici citrusových plodů, angreštu, bílých květin a nádech minerality. Na patře je suché, svěží a živé, s osvěžujícím a čistým závěrem.
Vinice Anton se nacházejí v nadmořských výškách až 1 050 metrů a vápenité půdy se postarají o zbytek, aby vína dodávaly hodně přilnavosti a minerality. Sauvignon Blanc, pojmenovaný podle půdy, ve které hrozny rostou, pochází z vinic sídla Longů.
Liebenstein nabízí unikátní blend Chardonnay a Pinot Blanc odrůd z 35 let staré révy. Komplexní vůně s jemným kořením a bylinnými tóny s kouřovým nádechem, pevnou strukturou a dobře integrovanou kyselinkou, s výrazným minerálním závěrem.
Baron Longo Scholssberg nabízí unikátní chuť odrůdy Pinot Bianco z vápenatých půd. Tóny citrusů a bílých květů s lehkou mineralitou horské půdy. Doporučujeme k salátům nebo slavnostím příležitostem.
Waldschutz Goldberg Roter Veltliner pochází z výrazné kamennaté a vápenité polohy Goldberg v Kamptalu — půda, která vínu dává pevnou minerální stavbu a elegantní strukturu, vyvážené zrání: víno si zachovává svěží kyselinu, ale získává také bohatší ovocný rozměr.
Waldschutz Brunnthal Grüner Veltliner pochází z chladné, hlubší polohy Brunnthal, kde nižší teploty a minerální půdy podporují pozvolné zrání a zachování svěží kyseliny. Výsledkem je víno s čistým, terroirem řízeným projevem — přesné a elegantní.
Bílé tiché víno vyrobené z hroznů vinné révy odrůdy 100% Pálava vypěstovaných na moravských vinicích vinařské podoblasti Mikulovské v obci Valtice, terroir viniční trati Kačisdorfské pole - polosuché.
Bílé tiché víno vyrobené z hroznů vinné révy odrůdy 100% Chardonnay vypěstovaných na moravských vinicích vinařské podoblasti Mikulovské v obci Valtice - suché.