Clement vieux millesime 1976 44% 0,7l

Kód: 2004
9 999 Kč / ks 8 264 Kč bez DPH 14 284 Kč / 1 l
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Výjimečný rum z Martiniku z perfektního ročníku 1976, vyrobený přímo ze šťávy cukrové třtiny, vyniká svou kulatostí, vyvážeností a chutí exotického ovoce s ušlechtilým dřevem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výjimečný rum z Martiniku z perfektního ročníku 1976, vyrobený přímo ze šťávy cukrové třtiny. Clément Vieux Millesime 1976 vyniká svou kulatostí, vyvážeností a chutí exotického ovoce s ušlechtilým dřevem.

Vyrábí: Clément.

rhum-clement-logo-web

Doplňkové parametry

Kategorie: Martinik, 44% 0,7l Tmavý rum ročník 1976
Hmotnost: 2 kg
? % alkoholu: 44%
? Druh rumu: Tmavý rum
? Objem: 0,7l
? Stáří rumu: ročník 1976
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

rhum-clement-logo-web

Perfektní agricole rum z Martiniku vyrobený přímo ze šťávy z cukrové třtiny. Ta si totiž v karibských oblastech přímo libuje, ani Martinik pro ni není výjimkou. Na svých ostrovních bedrech nese více než stoletou tradici výroby kvalitních rumů, která v minulosti čítala na 150 palíren, nyní jich zde zbývá pouhá desítka. Jednou z těchto vzácných, na druhou stranu však vynikajících palíren, je Clément. Jeho plantáže o velikosti přibližně 8 ha se nalézají na zemědělsky velice úrodném jihu ostrova. Souseda mu dělají plantáže banánové, zhruba o stejné velikosti. Po sedmi letech si navzájem své plodiny vymění a třtina se usídlí na nové, původně banánovníky živené pude.

Affiliate program