Bobby's Gin 40% 0,7l

Kód: 10687
799 Kč / ks 660 Kč bez DPH 1 141 Kč / 1 l
do týdne
Možnosti doručení

Bobby's Gin má vůni fenyklu, čerstvě posečené trávy s náznakem jalovce. Má květinovou chuť růže s tóny citrónu a citrónové trávy. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bobby's je destilován v lihovaru Herman Jansen v Schiedamu, a to z jednoho prostého důvodu - kvůli sdílenému odhodlání vytvářet ten nejlepší produkt nejvyšší kvality. Herman Jansen je rodinná palírna v rodišti jeneveru - v Schiedamu v Nizozemí.

Lihoviny produkuje už od roku 1777, a je tak jedním z nejstarších lihovarů v Nizozemí. Již více než sedm generací zasvětilo své životy budování rodinného podnikání založeného na upřímnosti a kvalitě.

Bobby's Schiedam Dry Gin je součástí výběru kvalitních destilátů lihovaru Herman Jansen. Láhev Bobby's je moderní prezentací tradiční láhve jeneveru. Přenáší klasickou láhev „kruik"" do jednadvacátého stolení v silné a moderní podobě vyráběné z krásného šedohnědého (Dry Gin) či zeleného (Jenever) kouřového skla. Sítotiskem nanášený vzorek Ikat pochází z Indonésie. Pomocí těchto dvou elementů vzniká unikátní směs východu a západu.
 
V Bobby's všichni věří, že svět nekončí na prahu vlastního domu, a proto je Bobby's distribuován ve 20 zemích, mezi nimi je například Benelux, Francie, Německo, Velká Británie, Dánsko, Itálie, Rakousko, Španělsko, Portugalsko a Maďarsko. 

Bobby's Dry Gin - Vůně fenyklu a čerstvě posečené trávy s náznaky jalovce v pozadí. Komplexní a překvapivě květinová chuť růže, s dominantními tóny citronu a citronové trávy.
 
Na zdraví!

Doplňkové parametry

Kategorie: Gin
Hmotnost: 1.9 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Affiliate program