King Of Soho gin 42% 0,7l

Kód: 7806
789 Kč / ks 652 Kč bez DPH 1 127 Kč / 1 l
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

The King of Soho je autentický Londýnský „dry“ gin destilovaný v srdci Londýna za použití tradičních metod výroby.

Detailní informace

Detailní popis produktu

The King of Soho je autentický Londýnský „dry“ gin destilovaný v srdci Londýna za použití tradičních metod výroby. Jedenáct generací mistrů destilérů stojí za zrozením komplexní, hladké a plné chuti ginu, jehož unikátní chuťový profi l je tvořen dvanácti bylinami a netradičním obsahem alkoholu 42%. V hladké a plné chuti jsou znatelné stopy jemného jalovce, koriandru a zejména citrusů, včetně grapefruitové kůry.

Nádherná láhev odkazuje na historii londýnské čtvrti Soho, která byla vždy mezinárodním
synonymem pro kreativitu, hénonismus a nekonformitu, The King of Soho je stvořen na počest původnímu „Králi ze Soho“ Paulu Raymondovi jeho synem Howardem.

Původ: Anglie – Londýn
Barva: křišťálově čirá
Vůně: jalovec, koriandr, citrusy, grapefruitová kůra
Chuť: jemná, hřejivá s charakteristickými tóny ginu

Na zdraví! 

Doplňkové parametry

Kategorie: Gin
Hmotnost: 1.7 kg
? % alkoholu: 42%
? Objem: 0,7l
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Příběh tohoto prémiového ginu začíná ve slavné londýnské čtvrti Soho, která se proslavila zejména svým bohémským způsobem života. Centrum londýnské divadelní scény a stejně tak noční podniky, bary, restaurace anebo kavárny, kde může člověk strávit i celou noc, jsou charakteristickými znaky tohoto místa obchodu, kultury a nevšední zábavy. Dnes se čtvrť Soho snaží navázat na dávnou historii navrácením tzv. „Ducha Soho“!

„Králem Soho“ byl nazýván Paul Raymond, který byl magnátem v oblasti zábavy a majetku. Od 50. let dvacátého století hrál klíčovou roli v kulturním a společenském osvobození britské společnosti a jeho příběh tvoří nedílnou součást historie londýnské čtvrti Soho. Paul Raymond způsobil převrat ve čtvrti Soho. Založil ikonické kluby jako Raymond Revuebar nebo Madam Jojo’s proslavený pro jeho nemorální show. Raymond také chvíli ovládal londýnskou divadelní scénu a povzbuzoval nové talenty a kulturní rozmanitost. Mnoho slavných umělců vystupovalo nebo debutovalo právě v některém z jeho klubů nebo divadel.

Raymondům syn Howard zdědil otcovu vášeň pro čtvrť Soho. Rozhodl se zachytit kvality, které dělají Soho unikátním v nové značce alkoholu na počest svého otce, který se nikdy nespokojil s ničím jen tak „obyčejným“. Čtyřnásobně destilovaný, gin je tvořen v malých dávkách za použití tradičních metod výhradně kotlíkovou destilací. Dvanáct bylin a neutrální obilný destilát se smísí s vodou a nechá se přes noc macerovat pro uvolnění aroma z bylin. Poté se kotlík pomalu zahřívá a esence bylin se přenáší ve výparech, které prochází přes „labutí krk“ do kondenzátoru, kde se ochladí zpět do kapalné formy. Jakmile je destilace kompletní, přidá se jen voda a neutrální obilný destilát, což dodává tomuto ginu označení „London Dry Gin“. Se 42% alkoholu je tento ultra prémiový gin vyroben na zakázku. Hladkou a plnou chuť tvoří jemný jalovec, koriandr a zejména vysoká přítomnost citrusů, včetně grapefruitové kůry. Vyváženost dodává kořen Angeliky a Kasie. I když si King of Soho zachovává tradici a dědictví pravého „London dry ginu“, má jemnou kombinaci sladkosti, svěžesti citrusů a zemitosti s nádechem lehké hořkosti grapefruitu při polknutí.

Odvážná a barevná láhev shrnuje Soho s jeho ikonickou tváří jako „nic není problém“ společne s detailním charakterem „ducha Soho“. Postava oděná do sametového oděvu odráží hedonistickou módu oblasti. Ocas lišky označuje statut Soha jako bývalého královského loveckého revíru a reputaci lišky jako rozpustilého stvoření noci ztělesňujícího inteligentní, zlobivý a tajemný charakter městského Soho. Trubka odráží bohatou jazzovou historii Soho, postava držením knihy smeká dlouhému vztahu Soho s tvůrčími odvětvími jako jsou publikace a média.

The King of Soho je autentický Londýnský „dry“ gin destilovaný v srdci Londýna za použití tradičních metod výroby. Jedenáct generací mistrů destilérů stojí za zrozením komplexní, hladké a plné chuti ginu, jehož unikátní chuťový profil je tvořen dvanácti bylinami a netradičním obsahem alkoholu 42%. Londýnská čtvrť Soho byla vždy mezinárodním synonymem pro kreativitu, hédonismus a nekonformitu, The King of Soho je stvořen na počest původnímu „Králi ze Soho“ Paulu Raymondovi jeho synem Howardem.

Affiliate program