Mount Gay 1703 Old Cask Selection 43% 0,7l

Kód: 413
2 999 Kč / ks 2 479 Kč bez DPH 4 284 Kč / 1 l
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Při výrobě tohoto rumu použil Master blender Allen Smith ty nejlepší jednou a dvakrát destilované rumy z nejstarších rezerv Mount Gay.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Při výrobě tohoto rumu použil Master blender Allen Smith ty nejlepší jednou a dvakrát destilované rumy z nejstarších rezerv Mount Gay. Jde o důmyslný blend vzácných a pozoruhodných sudů, které Allen po léta pečlivě kontroloval. Pro namíchání a dosažení perfektně vyvážené a harmonické chuti bylo použito 44 různých rumů.

Aroma: rafinovaná harmonie dubových a karamelových tónů. 

Chuť: vyvážená kombinace karamelu a kořenitosti. 

Závěr: jemný a delikátní. 

Složení: destilát z cukrové třtiny, pitná voda, barvivo: karamel. 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

mount-gay_logo_whiteonblack-rvb-web

Historie Mount Gay Rumu začíná jako všechny skvělé příběhy: Začíná časem a místem. Čas je rok 1703 a místo samozřejmě Barbados. Začátek výroby Mount Gay rumu je spojený s výrobou barbadoské cukrové třtiny před 300 lety. Což z něj dělá nejen nejstarší rum na světě, ale i nejstarší kontinuálně vyráběný alkohol na světě. 

plantaz

Pro výrobu Mount Gay Rumu se používají pouze čistě přírodní barbadoské ingredience. Je to blend dvou druhů dvakrát a jednou destilovaných destilátů (vyrobených metodou pot still a kontinuální destilace), které následně zrají ve vypálených dubových sudech. Jde o unikátní způsob, který se nezměnil od roku 1703.

Affiliate program