Yushan Blended Whisky 40% 0,7l

Kód: 7731
1 199 Kč / ks 991 Kč bez DPH 1 713 Kč / 1 l
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení

Yushan whisky zrála v sudech po Bourbon a sherry. Proces zrání dal whisky vláčnou jemnou povahu s tóny jasné cereální sladkosti, karamelu, sušeného ovoce, ananasu, manga a bohatou čirou příchutí medu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Fascinující směs sladové whisky z Tchaj-wanu. Whisky je pojmenována po Yushanu, nejvyšší hoře na Tchaj-wanu. Hora je známá svou ohromující krásou a také se jí říká Mount Jade.

Tento destilát se vyrábí v lihovaru Nantou, ve státním lihovaru na ostrově, známém pro výrobu Omar Single Malt. Yushan whisky zrála v sudech po Bourbon a sherry. Proces zrání dal whisky vláčnou jemnou povahu s tóny jasné cereální sladkosti, karamelu, sušeného ovoce, ananasu, manga a bohatou čirou příchutí medu.

Vůně Yushan Whisky působí jako speciálně lehká a ovocná vůně. Zaujme plným, tropickým sušeným ovocem a je úžasně vyvážena jemnými obilnými špičkami.
Světlý charakter je patrný i na patře. Dominantní je především sladkost připomínající jemný med. I zde tropické ovoce završuje chuťový zážitek doprovázený jemnými čokoládovými nuancemi.

Yushan Whisky má obzvláště dlouhý závěr. Na patře vede sladkost, navíc jemné citrusové tóny. Slad, ječmen a pšenice poskytují obratnou rovnováhu, přičemž obiloviny jsou cítit především na konci.Po celou dobu je udržována dokonalá rovnováha. Vynikající whisky a svědectví o rostoucí zralosti tchajwanské scény s whisky.

Na zdraví!

Doplňkové parametry

Kategorie: Whisky, Whisky 40% 0,7l, Whisky stáří 12 let, 0,7l, 40%, Whisky stáří 3 roky, 0,7l, 40%, Whisky stáří 8 let, 0,7l, 40%, Whisky stáří 15 let, 0,7l, 40%, Whisky stáří 10 let, 0,7l, 40%, Whisky stáří 18 let, 0,7l, 40%
Hmotnost: 1.7 kg
? % alkoholu: 40%
? Objem: 0,7l
země původu: Tchai-wan
druh: blended Malt Whisky
chuť: cereálie, čokoláda, sušené ovoce, exotické ovoce, ovoce, med

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Affiliate program