Glenfarclas 15yo 46% 0,7l

Kód: 2148
1 449 Kč / ks 1 198 Kč bez DPH 2 070 Kč / 1 l
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Mnozí nadšenci mají pocit, že stáří této sladové whisky nejlépe demonstruje její celistvost. Určitě je to nejlépe vyvážená whisky Glenfarclas.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mnozí nadšenci mají pocit, že stáří této sladové whisky nejlépe demonstruje její celistvost. Určitě je to nejlépe vyvážená whisky Glenfarclas. Aroma obsahuje mnoho dubu, sherry a sladové a slabě kouřové prvky, příjemného,smíšeného buketu. Chuť je výrazná, všechny prvky jsou opět krásně promíchány. Dokončení je dlouhé a jemné.

Vyrábí: Glenfarclas

logo-gf-web

Doplňkové parametry

Kategorie: Whisky, Whisky stáří 15 let, 0,7l, 46%
Hmotnost: 2 kg
? % alkoholu: 46%
? Objem: 0,7l
? Stáří whisky: 15 let
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo-gf-web

Není nutné žádat o grant na alkohol, aby si člověk mohl dopřát whisky, kterou již šest generací se zápalem vyrábí rodina Grantů. Příběh této ohnivé vody začal už v roce 1865 a Glenfarclas dodneška zůstává jednou z mála nezávislých rodinných palíren ve Skotsku, která jemnou, avšak pevnou rukou vychovává kvalitní Highland Single Malt Whiskey.

Glenfarclas se vyrábí tradičním speyside stylem. Dozrává v sudech po sherry Oloroso, a díky tomu získává jeho tóny. Nabízí velké rozpětí chutí, jak svěžest a pikantnost 10letého mládí, tak shovívavost a eleganci vyzrálého 30letého gentlemana. Jako jedna z prvních palíren do svého sortimentu zařadila whisky o sudové síle 60% (Glenfarclas 105).

A ocenění? Už 12y získala 94 bodů ze 100 podle Jim Murray’s Whisky Bible 2013, a to tedy není jen tak ledajaká Bible.

Affiliate program