Naga rum Pearl of Jakarta 42,7% 0,7l

Kód: 10017
949 Kč / ks 784 Kč bez DPH 1 356 Kč / 1 l
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení

Naga Pearl of Jakarta je rum z Indonésie, konkrétněji z ostrova Jáva. Tento ostrov je kolébkou cukrové třtiny a také araku batavia, původní pálenky vyrobené z melasy cukrové třtiny.

Detailní informace

Detailní popis produktu

NAGA Java Reserve je směs dvou destilací: první je 65% lihovina získaná destilací v tradičních čínských destilačních přístrojích. Druhý, s 92 % ABV, se získá destilací v kolonovém destilačním zařízení.

DESTILAČNÍ PROCES

Fermentace melasy a fermentované červené rýže v teakových kádích do 12% ABV.
52% tohoto „třtinového vína“ se destiluje v tradičních čínských destilačních přístrojích, dokud nedosáhne 30% ABV. Poté se destiluje ve stejných destilačních zařízeních podruhé, dokud nedosáhne 60-65%. 48% třtinového vína se destiluje v kolonovém destilačním přístroji na 92​​%. Takto získaný rum pak zraje 3 roky v týkových sudech, poté se přenese do sudů z amerického dubu (ex-bourbon sudů) na 4 roky, než zraje poslední rok v sudech z třešňového dřeva.

K dvojitému zrání v sudech z teaku a ex-bourbonu z amerického dubu se přidáva poslední rok zrání v sudech z třešňového dřeva, což umožňuje, aby nápoj rozvinul chuť medu a třešně morello.

Na zdraví!

Doplňkové parametry

Kategorie: Rum
Hmotnost: 2 kg
? % alkoholu: 42,7%
? Objem: 0,7l
země původu: Indonésie
typ výroby: melasa,anglický
vůně: karamelizované a sladké, jako crème brûlée nebo ječný cukr. Drobná vůně sušené švestky nastartuje ovocnou stránku, brzy potvrzenou dobře zaoblenou grenadinou a mirabelkovým džemem.
chuť: Vstup v ústech je měkký a sladký. To vyvažuje texturu, která mohla být mnohem drsnější, protože lze rozlišit aroma silně spáleného dřeva, uhlí a mědi. Tento průmyslový rejstřík se opět mění v nugát nebo pražené ořechy.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Affiliate program