Bandita Rum 40% 0,7l

Kód: 7331
419 Kč / ks 346 Kč bez DPH 599 Kč / 1 l
Skladem (3 ks)
Možnosti doručení

BANDITA ORIGINAL je typický rum vyrobený dle původních receptur námořnického rumu o síle 40% alkoholu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

BANDITA ORIGINAL je typický rum vyrobený dle původních receptur námořnického rumu o síle 40% alkoholu. Pro výrobu se používá tříletý panamský rum ve kterém se macerují  pravé vanilkové lusky a přidává se karamel.

Doplňkové parametry

Kategorie: Rum
Hmotnost: 1.7 kg
? % alkoholu: 40%
? Druh rumu: Tmavý rum
? Objem: 0,7l
? Stáří rumu: 3 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Augustin Heřman, první korzár českého původu (1605–1686), proslulý průkopník obchodu s tabákem. Jeho život na moři byl spjat s La Grace, vůbec nejslavnější korzárskou lodí z raných dnů kolonizace Ameriky. Každý rok vyplouvala do Karibiku, aby zde s povolením guvernéra Nového Amsterdamu přepadala u pobřeží Guatemaly nepřátelské koráby. Proslulost Heřman získal zejména jako vynikající kartograf, jeho mapy se využívaly až do konce 19. století. Za své zásluhy obdržel v Marylandu rozsáhlé pozemky, které pojmenoval „České panství“ (Bohemia Manor).

Při vývoji rumů BANDITA jsme studovali mnoho historických dokumentů a receptur. Rozhodli kombinovat dvě tradiční školy pro přípravu námořnického rumu s vice než dvěstěletou tradicí. Pro výrobu požíváme 3 letý panamský rum, který je destilován na 60% alkoholu. Tato metoda je důležitá pro zachování maximálního množství vůně a chuti cukrové třtiny.

Affiliate program