Thomas Henry Tonic water 0,2l

Kód: 2672
32 Kč / ks 26 Kč bez DPH 160 Kč / 1 l
Na Dotaz
Možnosti doručení

Tonik Thomas Henry má vysoký obsah chininu, který vytváří typickou hořkou chuť toniku, tento tonik je dále doplněn o květinovou vůni s citrusy, právě díky této kombinaci je Thomas Henry tonik unikátním zážitkem pro Vaše chuťové buňky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tonik Thomas Henry má vysoký obsah chininu, který vytváří typickou hořkou chuť toniku, tento tonik je dále doplněn o květinovou vůni s citrusy, právě díky této kombinaci je Thomas Henry tonik unikátním zážitkem pro Vaše chuťové buňky. Je jedno, který je Váš oblíbený Gin, Thomas Henry tonik spolu s Vaším oblíbeným ginem, vytvoří nevšední Gin a Tonik.

Víte proč je tonik tak populárním nealkoholickým nápojem? V britských tropických koloniích byli velice nepříjemným problémem komáři, kteří přenášeli malárii. Právě chinin, který je hlavní ingrediencí v toniku, se jevil jako velice účinný lék proti malárií a získal tak nevšední oblibu.  Odtud byl už jen kousek k slavnému ginu s tonikem.  

Chcete zkusit něco nového? Co takhle Port & Tonic.  

portske-a-thomas-henry-tonik

Vložte do sklenice několik větších kostek ledu. Zalijte 60 ml bílého portského vína a zamíchejte. Poté dolijte tonikem Thomas Henry a opět zamíchejte. Můžete dozdobit kůrou z pomeranče. Na zdraví!

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Prémiové limonády
Hmotnost: 0.5 kg
? Objem: 0,2l

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

th-logo

Pouze člověk s duchem inovátora dokáže změnit svět. Pokud ale chcete objevit něco opravdu zcela nového, musíte riskovat a zkoušet nepoznané, nové kombinace. Totéž platí ve světě drinků. Nikdy nevymyslíte nic nového zkoušením stejných ingrediencí dokola. Špetka zkušeností, panák inspirace, dva panáky odvahy a kapka štěstí, to je recept na barovou revoluci.

Thomas Henry, farmaceut, gentleman, člen královské společnosti, a především neúnavný objevitel a inovátor, který přinesl do baru hotovou revoluci. Stalo se to v roce 1773, kdy si Thomas Henry uvědomil, že drinkům chybí více osvěžení a charakteru, a tehdy světu Thomas Henry představil nealkoholický drink s bublinkami. Tak prosté, dnes si to ani neumíme představit, že? 

Thoma Henry Tonik

Právě díky Thomasu Henrymu začala nová éra barové kultury, která přetrvala dodnes. Právě ten škádlivý pocit, vzrušení, radost z nových, nepoznaných věcí vede k nevšední atmosféře, atmosféře, která následuje inspirací. Na počest tohoto velikána se pod značkou Thomas Henry dnes vyrábí ultra prémiové mixéry, především tonik, ale i zázvorové pivo, citronáda, sodovka…samo sebou vše s bublinkami.  

Affiliate program