Jameson Crested Triple Distilled Whiskey 40% 0,7l

Kód: 15166
599 Kč / ks 495 Kč bez DPH 856 Kč / 1 l
Na Dotaz
Možnosti doručení

Jameson Crested to je živá vůně po sherry, opékané dřevo s tóny ovoce, koření a čokolády.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Co je Jameson Crested? Možná si vzpomínáte na Jameson Ten? Nebo Crested Ten? Toto jméno bylo vypuštěno, ale skóre zůstává. Takže každopádně příběh za tímto historickým irským duchem je zřejmý.  Táto whisky se stáčí už od 60. let minulého století a vždy byla o krok dál.  Jameson Crested je oslavou toho všeho a poctou prvním kapkám, které destilérka plnila dávno už v Bow Street. Znamená to tedy mít láhev palírny, která si jde svou vlastní cestou.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

jameson-logo-web

 Jameson se pyšní titulem nejprodávanější irské whiskey, snad nenajdete na světě bar kde by nebyl Jameson. Jak už to tak zakladatel John Jameson by byl asi hodně překvapen co se z jeho whiskey stalo. Úspěch Jamesonu tkví v její maximální přístupnosti, je to jednoduchá whisky, která znalce nenadchne žádnou jedinečností, ale právě díky tomu chutná širokému publiku. Mimo klasickou Jameson whiskey najdete v portfóliu značky i řadu limitovaných edicí, extra stařených whiskey a další poklady Irska.

Jameson je velice hrdý na svůj irský původ, ostatně dodnes se táto whisky vyrábí právě v Irsku. Původní palírna Jameson se nachází na Bow Street v Dublinu, kde se pálila Jameson whiskey až do 70. let 20. století. Dnes se zde nachází návštěvnické centrum a výroba se přesunula do nové palírny Midleton.  

 

Affiliate program