Ron Zacapa Heavenly Cask Collection La Doma 40% 0,7l

Kód: 14756
2 599 Kč / ks 2 148 Kč bez DPH 3 713 Kč / 1 l
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

 La Doma je speciální a limitovaná edice Ron Zacapa 23. Směs rumů od 6–24 let, které zráli v sudech po bývalé americké whisky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Objevte zemi nad mraky, je blíž k nebesům než k zemi, opředenou mýty. Když se závoj rozdělí, odhalí se záblesk ráje. Stíny velkých sopek ladně klouzají po údolí zářivé zeleně, která překypuje životem.  Květy kvetou, motýli létají kolem. Listy šeptají klidnou píseň. Je to místo, které vidí málokdo, ale mnozí o něm sní. Nikde neexistuje žádný rum jako Zacapa.

Zacapa Master Blender Lorena Vasquez zdokonalila umění stárnutí v dynamickém systému Sistema Solera, aby skutečně zachytila duši jejího domova. Ex-americká kouřová whiskey, ex-Oloroso sherry a ex-Pedro Ximénez sherry sudy tančí v dynamické formaci Sistema Solera, aby vytvořily Ron Zacapa 23. Tango na vrcholu světa, odborně ochutnané, vybrané. Krotí divočinu, extrahuje přírodní esenci, harmonizuje všechny elementy a dodává sladké hloubky, takže můžete zažít charakteristické chutě guatemalských kopců.

Během 4 let bude každé vydání Heavenly Cask Collection oslavovat jeden z typů sudů zdůrazněním mimořádných chuťových vjemů.

La Doma je speciální a limitovaná edice Ron Zacapa 23. Směs rumů od 6–24 let. které zrály v sudech po bývalé americké whisky. Tyto sudy krotí destilát Zacapa, vykovanou z pečlivě vybraného fermentovaného panenského cukru a medu spíše než z melasy, používané ve většině ostatních rumů. Můžete ochutnat svěží tóny cukrové třtiny spolu s tropickou živostí ananasu a banánu. Chuť je bohatá na ovoce s náznaky vanilky a dřeva.

Na zdraví! 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Ron-Zacapa_logo-web

Affiliate program