Mount Gay Black Barrel Double Cask 43% 0,7l

Kód: 7155
799 Kč / ks 660 Kč bez DPH 1 141 Kč / 1 l
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Black Barrel od Master blendera Allena Smithe je malosériově a ručně vyráběný. Vzniká smícháním stařeného destilátu z dvojnásobné „pot still" (kotlíkové) destilace a stařeného destilátu vyrobeného kontinuálně.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mount Gay Black Barrel Double Cask 0,7L 43%. Po otevření lahve budete osloveni vůní, která se z ní bude linout. Tu v tomto případě tvoří karamel, vanilka, dřevo, koření a ovoce. Pro dozrávání tohoto druhu rumu bylo vybráno tropické podnebí, což je zárukou intenzivní vůně a plné chuti. Na výrobu byla vybrána pot Still a Column Still destilační kolona, která se postará o skutečně netradiční blend jemných rumů v kombinací s těžšími rumy plné chuti. Rum se vyznačuje svou typickou barvou, která je zlatá. Pokud vás přitahuje země, ve které má svůj počátek tento rum, tak by vaše cesty musely směřovat do země, kterou je Barbados. Aby měl tu správnou chuť a vůni, zraje roky. Rum Mount Gay v sobě obsahuje 43 % alkoholu.

Na rozdíl od standardního rumu Mount Gay Black Barrel, je Mount Gay Black Barrel Double Cask vyráběn ze starších rumů a na konci procesu výroby zraje v těžce vypálených dubových sudech po bourbonu. Ve vůni Vás nadchne komplexní aroma dubu, jemného koření, jablek a citrusů. Na patře zaujme vybalancována chuť koření, šťavnatého ovoce a náznak vanilky a karamelu. 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Destiláty, 43% 0,7l Tmavý rum 8 let, Tmavý rum 43% 0,7l Barbados, Tmavý rum 43% 0,7l
Hmotnost: 1.7 kg
? % alkoholu: 43%
? Druh rumu: Tmavý rum
? Objem: 0,7l
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

mount-gay_logo_whiteonblack-rvb-web

Historie Mount Gay Rumu začíná jako všechny skvělé příběhy: Začíná časem a místem. Čas je rok 1703 a místo samozřejmě Barbados. Začátek výroby Mount Gay rumu je spojený s výrobou barbadoské cukrové třtiny před 300 lety. Což z něj dělá nejen nejstarší rum na světě, ale i nejstarší kontinuálně vyráběný alkohol na světě. 

plantaz

Pro výrobu Mount Gay Rumu se používají pouze čistě přírodní barbadoské ingredience. Je to blend dvou druhů dvakrát a jednou destilovaných destilátů (vyrobených metodou pot still a kontinuální destilace), které následně zrají ve vypálených dubových sudech. Jde o unikátní způsob, který se nezměnil od roku 1703.

Affiliate program