Karfíkův mátový likér 24,7% 0,5l

Kód: 118
249 Kč / ks 206 Kč bez DPH 498 Kč / 1 l
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Karfíkův mátový likér vyroben z máty peprné. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Karfíkův mátový likér z máty peprné přináší jedinečnou svěžest máty a zaručuje osvěžující a povzbuzující účinky. Tento mátový svěží likér je vyroben tradiční metodou s použitím máty a bylin. Následně je macerován ve speciálních nádobách, ve kterých dozrává po mnoho měsíců.

Složení: máta, cukr, voda, líh, koriandr. 

Vyrábí: Karfíkův dvůr

erb

Více o mátě se můžete taky dočíst v našem článku: Podrobněji o mátě

Doplňkové parametry

Kategorie: Destiláty, Likéry 24,7% 0,5l
Hmotnost: 1 kg
? % alkoholu: 24,7%
? Objem: 0,5l
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

erb

Karfíkův dvůr se nachází v obci Koštice v okrese Louny. Lihovar Karfíkův dvůr má již dlouholeté zkušenosti s tím, jak vyrobit kvalitní ušlechtilou pálenku. Mimo kvalitní pálenky nabízí lihovar i široký sortiment likérů, vše bez použití aromat či jiné zbytečné chemie. Pro zvýšení aromatických složek nechává lihovar Karfikův dvůr dozrávat pálenky v dubových sudech, kde pálenky získávají nezaměnitelnou zlatou barvu. 

           lihovar sudyodpeckovanipalirna-19

Pan Ing. Vratislav Novák zdědil vztah k podnikání v zemědělství po svých předcích, kteří na selském statku v Košticích žili a pracovali již od roku 1740. Statek byl v 50. letech Václavu Karfíkovi komunistickým režimem vyvlastněn a po převratu byl v rámci restitucí rodině opět navrácen. V roce 1996 ho pan Vratislav převzal od dědy, po jehož smrti rodinnou farmu pojmenoval Karfíkův dvůr a vybudoval zde v roce 1999 lihovar, který vyrábí kvalitní destiláty dodnes. 

Affiliate program