Karfíkova mandlová 42% 0,5l

Kód: 151
399 Kč / ks 330 Kč bez DPH 798 Kč / 1 l
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Karfíková mandlová - destilát vyrobený macerací mandlí v lihu a následně se přidává hořké aroma, sladké aroma a v poslední řadě vinný mošt. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Karfíková mandlová - destilát vyrobený macerací mandlí v lihu a následně se přidává hořké aroma, sladké aroma a v poslední řadě vinný mošt. Destilát má jemně nahořklou chuť po mandlích.

Složení: etanol, voda, mandle, mandlové aroma, vinný mošt. 

Vyrábí: Karfíkův dvůr

erb

Doplňkové parametry

Kategorie: Destiláty, Mandlovice 41,8% 0,5l, Pálenka 41,8% 0,5l
Hmotnost: 1 kg
? % alkoholu: 41,8%
? Objem: 0,5l
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
2x
4
3x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
Nevyplňujte toto pole:
JK Avatar autora Ach bože 9.7.2018 12:15
Dobrý den, je velká škoda, že nemáte vlastní nápad s Mandlovicí. Ale kopírovat umíte báječně ... mandlarna
Odpovědět
KJ Avatar autora ach bože 12.7.2018 18:30
Vážený pane, chtěl jsem Vás spíše upozornit na nesrovnalost názvů Mandlovice, kdy uvádíte lidi v omyl. Mimo jiné pro Vaši informaci, tak Mandlovice jako název je pod ochr. známkou. Používání na vašem webu je v rozporu se zákonem o registru známek. Výrobce nemá na etiketě chybu, ale Vaše informace k produktu jsou chybné a zavádějící. Dovolím si Vás poprosit o úpravu průvodního slova k popisu produktu. Toť vše .... prima den Jan Kleiner
Avatar autora RE: Ach Bože 9.7.2018 18:39
Dobrý den, Pane Kleiner tento dotaz je asi z nevědomosti mířen špatným směrem. Pan Alfréd je pouze internetový obchod, nejsme výrobce, tento produkt vyrábí Karfíkův dvůr, tak jak je uvedeno o pár řádků výše. Pokud máte pocit, že výrobce jakýmkoliv způsobem porušil zákon, doporučuji se obrátit na patřičné úřady. Abych se ale výrobce zastal, stejně jak mnoho výrobců vyrábí v ČR slivovici, tak bych řekl že stejně tak může víc výrobců vyrábět mandlovici. Nechejme vybrat zákazníka... Pokud jste se rozhodl touto cestou propagovat ať už Vaši palírnu, nebo palírnu spřátelenou, využijte k tomu komunikačních kanálů, které jsou k tomu účelu určeny. Diskuze na našich stránkách k těmto účelům rozhodně neslouží. Děkuji. S pozdravem a přáním hezkého dne, Martin Šoltys Tým Pan Alfréd

erb

Karfíkův dvůr se nachází v obci Koštice v okrese Louny. Lihovar Karfíkův dvůr má již dlouholeté zkušenosti s tím, jak vyrobit kvalitní ušlechtilou pálenku. Mimo kvalitní pálenky nabízí lihovar i široký sortiment likérů, vše bez použití aromat či jiné zbytečné chemie. Pro zvýšení aromatických složek nechává lihovar Karfikův dvůr dozrávat pálenky v dubových sudech, kde pálenky získávají nezaměnitelnou zlatou barvu. 

           lihovar sudyodpeckovanipalirna-19

Pan Ing. Vratislav Novák zdědil vztah k podnikání v zemědělství po svých předcích, kteří na selském statku v Košticích žili a pracovali již od roku 1740. Statek byl v 50. letech Václavu Karfíkovi komunistickým režimem vyvlastněn a po převratu byl v rámci restitucí rodině opět navrácen. V roce 1996 ho pan Vratislav převzal od dědy, po jehož smrti rodinnou farmu pojmenoval Karfíkův dvůr a vybudoval zde v roce 1999 lihovar, který vyrábí kvalitní destiláty dodnes. 

Affiliate program