Glenfarclas 25yo 43% 0,7l

Kód: 2150
3 499 Kč / ks 2 892 Kč bez DPH 4 999 Kč / 1 l
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Glenfarclas 25yo. Je v ní více od všeho. Pro puristy možná trochu dřevitá, ale pro jiné nemilosrdně seriózní sladová whisky po večeři.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Je v ní více od všeho. Pro puristy možná trochu dřevitá, ale pro jiné nemilosrdně seriózní sladová whisky po večeři. Aroma je štiplavé po míze. Chuťe jsou zpočátku tak pevně spojené, že se whisky jakoby zdráhá prozradit svoje tajemství, velice pomalý a neochabující vývoj chuťi. Všechny složky se postupně vynořují, ale v sušší podobě. Dokončení dlouhé,dubové, mízové, extra body má díky respektu k charakteristickému stáří.

Vyrábí: Glenfarclas

logo-gf-web

Doplňkové parametry

Kategorie: Dárková balení, Whisky stáří 25 let, 0,7l, 43%
Hmotnost: 2 kg
? % alkoholu: 43%
? Objem: 0,7l
? Stáří whisky: 25 let
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo-gf-web

Není nutné žádat o grant na alkohol, aby si člověk mohl dopřát whisky, kterou již šest generací se zápalem vyrábí rodina Grantů. Příběh této ohnivé vody začal už v roce 1865 a Glenfarclas dodneška zůstává jednou z mála nezávislých rodinných palíren ve Skotsku, která jemnou, avšak pevnou rukou vychovává kvalitní Highland Single Malt Whiskey.

Glenfarclas se vyrábí tradičním speyside stylem. Dozrává v sudech po sherry Oloroso, a díky tomu získává jeho tóny. Nabízí velké rozpětí chutí, jak svěžest a pikantnost 10letého mládí, tak shovívavost a eleganci vyzrálého 30letého gentlemana. Jako jedna z prvních palíren do svého sortimentu zařadila whisky o sudové síle 60% (Glenfarclas 105).

A ocenění? Už 12y získala 94 bodů ze 100 podle Jim Murray’s Whisky Bible 2013, a to tedy není jen tak ledajaká Bible.

Affiliate program