Před našim výdejním místem v ulici Baranova aktuálně probíhá rekonstrukce plynovodu. Omlouváme se za ztížený přístup ke vchodu. Doporučujeme zaparkovat v ulici Křišťanova.

Benromach Origins 50% 0,7l

Kód: 2110
1 299 Kč / ks 1 074 Kč bez DPH 1 856 Kč / 1 l
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Benromach Origins je nová série limitovaných plnění,které majjí ukázat, jak drobné detaily ovlivní celkovou chuť whisky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Benromach Origins je nová série limitovaných plnění,které majjí ukázat, jak drobné detaily ovlivní celkovou chuť whisky. První z těchto plnění s podnázvem Batch 1 Golden Promise je vyroben z odrůdy ječmene Golden promise a zrálo v sudech po sherry.

Vyrábí: Benromach.

Benromach-Logo-web

Doplňkové parametry

Kategorie: Whisky, Skotská whisky 50% 0,7l, Whisky 50% 0,7l
Hmotnost: 2 kg
? % alkoholu: 50%
? Objem: 0,7l
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Benromach-Logo-web

Palírna Benromach, zasazená do úrodné oblasti skotského Speyside, byla založena již roku 1898. Během let sice musela svou produkci několikrát utnout, ale svého Godota se dočkala, a to když ji v roce 2004 koupila společnost Gordon & Macphail. A tam začíná její příběh. Její slavnostní otevření totiž nevynechal ani princ Charles.

Benromach je krásným příkladem whisky vyráběné klasickým speyside stylem, v produkci této palírny však najdeme i whisky z organického sladového ječmene či whisky z nakouřeného sladu. Gordon & Macphail do palírny vložili dva nové kotle, které jsou menší než původní. Tato whisky se tak stává ještě plnější a chuťově výraznější.

Affiliate program