Precious Jewels Line Vodka 40% 0,7l

Kód: 10114
1 099 Kč / ks 908 Kč bez DPH 1 570 Kč / 1 l
Skladem (4 ks)
Možnosti doručení

To, co upoutá pozornost jako první, je příjemné aroma Precious Vodka®, ale to není nic ve srovnání s chutí. Jemnost je prvním pocitem, který odlišuje Precious Vodka® od ostatních špičkových vodek.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Příběh Precious Vodka® začíná designem láhve koncipované jako rub briliantového brusu v diamantech. Po četných testech byl vybrán „pre-Tolkowsky“ střih. V horní kónické části láhve je oddělené místo pro umístění drahých kamenů z kolekce Jewel Lines®. 

Tvůrci Precious Vodka® dobře věděli, že ani s tím nejvybranějším a nejunikátnějším obalem by Precious Vodka® nikdy nedosáhla svého plného potenciálu, kdyby každá láhev neobsahovala prémiové lihoviny, které svou kvalitou a chutí předčí ty největší „hráče“ na trhu. Po vyčerpávajícím hledání byl vybrán recept z Polska ze 17. století. Proces destilace byl upraven a přizpůsoben moderní technologii, přičemž byly zachovány jedinečné vlastnosti staré receptury.

To, co upoutá pozornost spotřebitele jako první, je příjemné aroma Precious Vodka®, ale to není nic ve srovnání s chutí. Jemnost je prvním pocitem, který odlišuje Precious Vodka® od ostatních špičkových vodek. Dále náznak lehké sladkosti přechází na pocit blaženosti, relaxace a jemného hřejivého účinku. Pocit naplnění a maximálního potěšení, vnímaný všemi smysly, vytváří nepopsatelný pocit, který nikdy nezažijete, dokud neochutnáte Precious Vodku®.

Od svého uvedení Precious Vodka® těší ty, kteří ji pijí po celém světě. Získala řadu ocenění a vyznamenání a nyní je k dispozici na všech kontinentech. Největší satisfakcí pro její výrobce jsou statisíce spokojených zákazníků, kteří zažili špičkovou kvalitu Precious Vodka®, originální vzhled a vznešený chuťový vjem. Užijte si jí samostatně, "on the rocks" nebo ve svém oblíbeném koktejlu s vodkou.

Na zdraví! 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vodka, Vodka 40% 0,7l
Hmotnost: 2 kg
? % alkoholu: 40%
? Objem: 0,7l
země původu: Bulharsko
specifikace: 6 x destilovaná, filtrovaná dřevěným uhlím
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 30.12.2023
Luxusní vzhled, chválená ochutnávka - super

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Affiliate program