Cafe Cult Hrnek Lissy 0,35l

Kód: 15291
249 Kč / ks 206 Kč bez DPH
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Otevřete uši a poslouchejte! Protože tento roztomilý kočičí hrnek překvapí obzvláště milým nápadem na produkt, který je originální a kreativní zároveň.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Otevřete uši a poslouchejte! Protože tento roztomilý kočičí hrnek překvapí obzvláště milým nápadem na produkt, který je originální a kreativní zároveň. Na okraji hrnku jsou dvě malá kočičí ouška, která tomuto předmětu dodávají velmi jedinečný vzhled a vykouzlí úsměv na rtech kohokoli. Také designový styl a mimika koček dodávají této položce osvěžující a mimořádný nádech. Převážně tlumené barvy v kombinaci s moderními grafickými prvky a optikou jemných linek vytvářejí současný a veselý vzhled. Jemné detaily, jako je zvědavě pozorující pohled nebo široký úsměv, dodávají designový charakter a kočičí osobnost. Takže to skoro vypadá, jako by spolu interagovali. Skutečně jedinečný dekor se samostatnou charakteristikou! Hrnek má střední objem 0,35 l a je tak vhodný pro pohodové posezení u čaje při domácím mazlení s kočkou. Díky lehkému materiálu New Bone China se předmět pohodlně drží a zajišťuje příjemný uživatelský zážitek. A bez ohledu na to, jak stresující je každodenní život, tento roztomilý hrnek vám také mrknutím připomene: buďte ušima, poslouchejte své srdce a všechno bude v pořádku.

Doplňkové parametry

Kategorie: Šálky a hrnky
? Objem: 0,35l
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Cafe_cult_logo

Jak se z kávy dělá kávový kult? V listopadu 2004 vznikla první káva s označením Café Cult upražená v Hamburku pod dohledem zkušeného mistra. Café Cult vzniká z prémiových, pečlivě vybraných zrn a praží se jemně v kotli pod neustálým dohledem.

O kvalitu kávy se stará tzv. „roast master“, který změní zelená kávová zrna v lahodnou, vysoce kvalitní kávu. Poté, co se přiveze kvalitní káva z plantáží celého světa, se celý další proces zpracování odehrává v Hamburku v Německu. Café Cult není jen o pražení, základem je pečlivě vybraná káva, její správné skladování a až nakonec přichází na řadu pražení a balení. Café Cult konzultuje výběr správné kávy přímo s vlastníky plantáží, nehledí pouze na cenu, ale naopak vybírají tu nejlepší kávu na trhu.

Celá filozofie výroby je orientována pouze na kvalitu, jedině tak může vzniknout káva prémiové kvality. S kávou značky Café Cult objevíte úplně nový pohled na chuť kávy. Přesvědčí vás mimořádné aroma a nevšední chuť. Račte ochutnat!  

     cafe_cult1cafe_cult2cafe_cult3

Affiliate program