Bacardi Mango 32% 1l

Kód: 11278
489 Kč / ks 404 Kč bez DPH 489 Kč / 1 l
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Jak již název tohoto lahodného rumu napovídá, jedná se o tradiční Bacardi Carta Blanca, která byla zušlechtěna vůní sladkého šťavnatého manga. Výsledkem je mangový rum Bacardi.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jak již název tohoto lahodného rumu napovídá, jedná se o tradiční Bacardi Carta Blanca, která byla zušlechtěna vůní sladkého šťavnatého manga. Výsledkem je mangový rum Bacardi. Jeho svěží síla a ovocná vlastnost ve složení s ostatními alkoholickými i nealkoholickými nápoji dokonale ladí.

Přes svou aromatizaci vyzařuje tento speciální rum křišťálově čistou optikou, stejně jako samotná láhev této lihoviny. Bacardi mango Rum zdobí částečně oranžovou etiketu s nápisem Bacardi Mango: vytvořený pro intenzivní chuť, stejně jako obraz šťavnatého manga.

 Již při pohledu na tuto láhev znalci stoprocentně vědí, jaký chuťový vjem na ně bude čekat.

 Při otevření tohoto lahodného likéru uniká svěží a ovocná vůně, která potěší nos a přiblíží vás budoucnost. Tato vůně je definována silou čerstvého manga a připravuje na požitek z degustace.

Na patře se tento báječný rum rozvine v plné intenzitě a již mentálně člověka přenese do Karibiku. Fantazie o nekonečných plážích, dolů visící palmy, zvuk křišťálově čistého oceánu, ryzí prázdninový pocit, stejně jako touha po latinskoamerických tancích, jde s tím.

Závěr tohoto mangového rumu Bacardi je relativně jemný a měkký. Opět se ukazuje jeho sladká, ovocná stránka, než jemně sklouzne v hrdle.

Celkově lze říci, že tento nezapomenutelný rum si lze snadno vychutnat čistý. Vhodné je však míchat i čerstvé a ovocné koktejly a long drinky.

Na zdraví! 

Doplňkové parametry

Kategorie: Puerto Rico, Ochucený rum 32% 1l
Hmotnost: 1.9 kg
? % alkoholu: 32%
? Druh rumu: Ochucený rum
? Objem: 1l
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

bacardi_logo-web

 

Affiliate program