Ron Barceló Imperial Onyx 38 % 0,7l

Kód: 10126
849 Kč / ks 702 Kč bez DPH 1 213 Kč / 1 l
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Barceló Imperial Onyx je směs rumů, zrající 10 let v sudech po bourbonu, filtrované onyxovými kameny, které dodávají Barceló Imperial Onyx mystiku, která charakterizuje tento rum nebývalé intenzity.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Barceló Imperial Onyx je směs rumů, zrající 10 let v sudech po bourbonu se stupněm "heavy char" (ostatní prémiové rumy zrají v sudech se stupněm "medium-light char"). Filtrované onyxovými kameny, které dodávají Barceló Imperial Onyx mystiku, která charakterizuje tento rum nebývalé intenzity. Je jedinečně odlišný od ostatních dominikánských rumů, protože se vyrábí z fermentované šťávy z cukrové třtiny a ne z melasy. Výsledkem je hladší, kulatější chuť, která ukazuje skutečné vlastnosti cukrové třtiny.

Cukrová třtina, která je zdrojem pro Barceló Imperial Onyx, se pěstuje v Dominikánské republice (oproti jiným výrobcům rumů, kteří získávají cukrovou třtinu nebo melasu na volném trhu). Tento závazek kvality zajišťuje, že do Barceló Imperial Onyx se dostane pouze ta nejlepší a nejskvělejší cukrová třtina.

Barceló používá několik opatření ke snížení své uhlíkové stopy. V důsledku toho se Barceló Rum stal prvním rumem na světě, který získal uhlíkově neutrální status v rámci licence Bilan Carbone®.

Na zdraví! 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dominikánská republika, Tmavý rum 38% 0,7l
Hmotnost: 1.9 kg
? % alkoholu: 38%
? Druh rumu: Tmavý rum
? Objem: 0,7l
země původu: Dominikánska republika
typ rumu: blend
doba zrání: 10 let
barva: jantarově mahagonová
vůně: karamel s nádychem fialky
chuť: Hedvábná chuť se otevírá karamelem a hnědým máslem, zdůrazněná sušeným fíkem a vlašským ořechem, závěr je dlouhý a jemně kořeněný.
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Affiliate program