Hispánico Elixír 34% 0,7l

Kód: 15252
519 Kč / ks 429 Kč bez DPH 741 Kč / 1 l
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Hispánico je naprosto unikátní směs vyzrálých rumů pocházející výhradně z hispánských ( tedy kromě jiného španělsky mluvících zemí, jinak historicky provázaných právě se Španělskem , kontinentálních zemí Jižní a Střední Ameriky a Karibských ostrovů, s dominantním zastoupením Venezuely a Dominikánské repuliky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hispánico je naprosto unikátní směs vyzrálých rumů pocházející výhradně z hispánských ( tedy kromě jiného španělsky mluvících zemí, jinak historicky provázaných právě se Španělskem , kontinentálních zemí Jižní a Střední Ameriky a Karibských ostrovů, s dominantním zastoupením Venezuely a Dominikánské repuliky ( the unique blend of aged rums originally from hispan states and islands ).

Každý jednotlivý rum nazrával vždy nejdříve v zemi, kde byla vypěstována právě cukrová třtina , která sloužila jako základní výrobní surovina při jeho vzniku.
Tyto rumy byly po stanoveném nazrávání následně převezeny na závěr do Španělska , Meccy všech hispánců , přesněji do Španělské Andalusie. Zde probíhalo závěrečné míchání - blendování - tedy smíchání jednotlivých složek výsledného rumu Masterblenderem společnosti Perez Barquero.


Pak následuje závěrečná, velmi delikátní fáze výroby a tou je dozrávání v sudech podle jednolivých typů rumů do okamžiku, kdy rumy dosáhnou požadovaných kvalit a chuťových profilů. Následným krokem je práce Masterblendera , výběr výsledné vznešené směsi určené pro výrobu jednotlivých typů a její lahvování podle jednotlivých kategorií .

U rumů dále zušlechťovaných jsou tyto po pečlivém výběru podrobeny další proceduře a tou je jejich macerace v unikátní směsi , jejíž přesné složení je po staletí předáváno z generace na generaci rodiny Peréz Barquero a zůstává jako rodinný klenot přísně střeženým tajemstvím.


Rumy jsou tedy na potřebný čas umístěny do kádí s unikátní směsi bylin, sušených hroznů odrůdy Pedro Ximenéz, exotického ovoce a dalších příměsí, která rumu propůjčí svou nenapodobitelnou chuť a aroma - jak je tomu právě u rumového Elixíru .

Doplňkové parametry

Kategorie: Dominikánská republika, 34% 0,7l Ochucený rum 7 let, Ochucený rum 34% 0,7l Dominikánská republika, Rum 34% 0,7l, Ochucený rum 34% 0,7l
Hmotnost: 1.6 kg
? % alkoholu: 34%
? Objem: 0,7l
země původu: Dominikánska republika
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Affiliate program