Baoruco Parque edicion limitada Nectar 37,5% 0,5l

Kód: 12877
599 Kč / ks 495 Kč bez DPH 1 198 Kč / 1 l
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Stejně jako celá kolekce rumů i tato edice přináší úžasný výběr chutí z Dominikánské republiky, plný tradice, historie a unikátní přírody.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stejně jako celá kolekce rumů i tato edice přináší úžasný výběr chutí z Dominikánské republiky, plný tradice, historie a unikátní přírody. Přírody v jejímž srdci se nachází unikátní terroir pro pěstování té nejlepší cukrové třtiny v rámci Karibských ostrovů, která byla použita pro výrobu tohoto rumu. Kombinace těch nejlepších druhů cukrové třtiny a unikátní způsob jejího nakvašení a zpracování před vlastní destilací propůjčují rumu už jako mladému unikátní hedvábný charakter.

Rum zrál v sudech amerického bílého dubu a poslední fáze vyzrávání proběhla ve Španělsku, mezi městy Valencií a Alicante v sudech po brandy. Tento nápoj byl stvořen z vyzrálého Dominikánského rumu Baoruco Parque vyráběného v malých dávkách, nebo chcete-li v limitovaných edicích. A právě tento unikátní rum byl pilířem stvoření Baoruco Néctar.

Na závěr výrobního procesu Néctaru byly uskutečněny promyšlené kroky, které ještě více zdůraznily unikátnost terroir, ve kterém celý nápoj vznikal. Po pečlivém výběru a následném sběru medu divokých včel, byl tento dar přírody jako stvořený pro smyslné ochutnávání.

Na zdraví! 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dominikánská republika
Hmotnost: 1.6 kg
? % alkoholu: 37,5%
? Druh rumu: Ochucený rum
? Objem: 0,5l
? Stáří rumu: 7 let
země původu: Dominikánska republika
doba zrání: 7 let
chuť: med, dub, mandle
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Affiliate program