Čapka Chardonnay 12,5% 0,75l

Kód: 15494
249 Kč / ks 206 Kč bez DPH 332 Kč / 1 l
Skladem (>10 ks)
Možnosti doručení

Čapka suché víno Chardonnay k běžnému pití a degustaci, k BBQ úpravám bílých i růžových mas, k plodům moře, k měkkým i tvrdým zrajícím sýrům a kvalitním plněným těstovinám.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Světlá žlutá barva. Čistá a přímá vůně, po prodýchání s uhlazeným a elegantním aromatickým projevem po vyzrálém tropickém ovoci, sušené citrusové kůře a v závěru s jemným nádechem teplého přepuštěného másla a opečeného toustového chleba. Chuť je suchá a přímá s vyváženým poměrem zbytkového cukru a svěží ovocné kyseliny, uhlazeným ovocně-krémovým projevem a dlouhou osvěžující dochutí s tóny vyzrálého jádrového a tropického ovoce.

Na zdraví!

Doplňkové parametry

Kategorie: Česká republika
Hmotnost: 1.8 kg
? % alkoholu: 12,5%
Druh vína: suché
? Objem: 0,75l
Odrůda: Chardonnay
Vinařská oblast: Hrušky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

V naší rodině jsme vždy ctili pravidlo, že víno je potřeba vyrábět už ve vinici. Proto vkládáme do obdělávání vinic maximum pečlivosti a snažíme se vždy respektovat a využít jedinečnosti každého TERROIR. Toto úsilí se nám vrací v kvalitě vypěstovaných hroznů, kterou považujeme za nezbytnost – bez kvalitní suroviny se totiž opravdu dobré víno vyrábí jen těžko.

Tradice a zkušenosti generací před námi z nás dělají vinaře, kterými dnes jsme. Přesto se snažíme jít s dobou a víme, že bez moderních postupů a technologií to nejde. Inspiraci a nové poznatky hledáme mimo jiné i v zahraničí – například během mé stáže v předních francouzských vinařstvích v roce 2011.

Ve vinohradě a ve sklepě jsem strávil většinu dětství a s přibývajícím věkem se víno a vše kolem něj stalo neoddělitelnou součástí mého života, stejně jako tomu bylo u všech vinařů naší rodiny. Rádi se s Vámi o náš příběh podělíme, vkládáme ho do každé lahve.“

 

Affiliate program