Grešík Eukalyptové bonbóny s mentolem a se sladidlem 0,5 kg
Kód: 11287Související produkty
Detailní popis produktu
Pro dobrou funkci dýchacího systému.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bonbóny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.6 kg |
| EAN: | 8595122342470 |
| složení:: | sladidlo: isomalt, přírodní aroma (eukalyptová silice 0,09 %, mentol 0,22 %), koncentráty (dýně, spirulina, jablko) |
| Průměrné výživové údaje ve 100 g: | |
| energetická hodnota (kJ): | 991 |
| tuky (g): | 0,3 |
| cukry (g): | 0 |
| sacharidy (g): | 98 |
| bílkoviny (g): | 0 |
| sůl (g): | 0 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Firma Valdemar Grešík - Natura vznikla již v roce 1990 a dnes patří mezi přední české výrobce bylinných čajů, ovocných čajů, koření, kapek, mastí, koupelí z léčivých bylin, potravinových doplňků, ale mimo to se věnuje i lihovarnické činnosti.
Lihovar disponuje nejmodernější měděnou destilační kolonou, na které lze dosáhnout vysoké kvality destilátu. Výhodou měděné kolony je daleko nižší obsah škodlivých látek v destilátu oproti nerezovým kolonám, což je potvrzeno odbornými studiemi.



Ovoce pochází ze sadů Českého středohoří, o které se pán Grešík a jeho kolegové poctivě starají. Nacházejí se zde jak staré odrůdy jabloní a hrušní, tak postupně i nové stromky.



