Plantation overproof O.F.T.D. 69% 0,7l

Kód: 10222
589 Kč / ks 487 Kč bez DPH 841 Kč / 1 l
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Plantation O.F.T.D. rum je jasný pohled na klasický styl overproof rumů. Alexandre Gabriel se k němu připojil při hledání správné směsi.  Prohledal rumové obchody po celém světě, aby našel dalších šest starších rum mastrů, kteří společne našli ten správny blend. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Plantation O.F.T.D. rum je jasný pohled na klasický styl overproof rumů. Alexandre Gabriel se k němu připojil při hledání správné směsi.  Prohledal rumové obchody po celém světě, aby našel dalších šest starých rum mastrů, kteří společne našli ten správny blend rumů stáčený na 69 procent alkoholu.

O.F.T.D. oficiálně znamená Old Fashioned Traditional Dark, ale pokud se zeptáte kteréhokoli ze sedmi spolupracovníků, kteří byli v místnosti, když se tato směs zrodila, odpoví vám, že to opravdu znamená něco jiného, ​​co bylo zvoláno, když byl ochutnán vítězný rum...

Alexandre Gabriel: „V Maison Ferrand mám často pocit, že jsme tým nešťastníků, kteří se baví. O.F.T.D. kapela rumových geeků, cítil jsem se jako doma. Nikdy nezapomenu na zvláštní okamžiky, které jsme zažili při výrobě tohoto rumu: tajné setkání u Arnaud's, týden v Cognacu, mnoho ochutnaných vzorků a diskuse o pravé povaze overproof rumu mluvené se stejnou vážností a intenzitou jako státníci diskutující o mírových smlouvách. A celou dobu jsme měli ples! Tyto výjimečné okamžiky spojené s talentovaným a zapáleným týmem jsou důvodem, proč miluji svou práci. Tihle kluci jsou moji rumoví bratři na celý život. 

Na zdraví! 

Doplňkové parametry

Kategorie: Barbados
Hmotnost: 1.9 kg
? % alkoholu: 69%
? Druh rumu: Tmavý rum
? Objem: 0,7l
země původu: Barbados, Jamaica , Guyana
typ výroby: melasa, blend
fermentace: 72 hodín Barbados, 1 týden Guyana, 2 týdny Jamaica
způsob destilace: dvojitý Column & Pot Still
vůně: Intenzivní a velmi přesné tóny kávy, pomeranče, švestky, džemu a lanýžů.
chuť: Překypuje karamelovým krémem, čokoládovými a vanilkovými tóny. Pokračuje skořicí, rozinkami, muškátovým oříškem, dubem a melasou s kouřovými akcenty.
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Affiliate program