Café Cult Hrnek Zimní čas , varianta Ptáček 0.3 l, Ø 8 cm

Kód: 971.30
159 Kč / ks 131 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení

Cafe Cult Hrnek Zimní čas.

Detailní informace

Detailní popis produktu

V hlubokých a zasněžených lesích Skandinávie se liška, jelen, zajíc a červenka připravují na pohodové vánoční období. Zachumlají se do svých nejpohodlnějších vlněných svetrů, zahřejí se šátky a přikrývkami a sbírají lahodné lesní plody a větvičky na slavnostní vánoční výzdobu. Tento moderní hrnek a jeho současný designový jazyk v kombinaci s vyváženým barevným schématem jemných pastelových tónů a odlesků ve vánočních signálních barvách činí z tohoto předmětu krásný poutač. Klasický tvar hrnku pohodlně padne do ruky a se středním objemem náplně 0,3 l je ideální pro vychutnávání zimních čajových a kávových specialit.

Cena za 1 kus

Doplňkové parametry

Kategorie: Šálky a hrnky
Hmotnost: 0.3 kg
? Objem: 0,3l

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Cafe_cult_logo

Jak se z kávy dělá kávový kult? V listopadu 2004 vznikla první káva s označením Café Cult upražená v Hamburku pod dohledem zkušeného mistra. Café Cult vzniká z prémiových, pečlivě vybraných zrn a praží se jemně v kotli pod neustálým dohledem.

O kvalitu kávy se stará tzv. „roast master“, který změní zelená kávová zrna v lahodnou, vysoce kvalitní kávu. Poté, co se přiveze kvalitní káva z plantáží celého světa, se celý další proces zpracování odehrává v Hamburku v Německu. Café Cult není jen o pražení, základem je pečlivě vybraná káva, její správné skladování a až nakonec přichází na řadu pražení a balení. Café Cult konzultuje výběr správné kávy přímo s vlastníky plantáží, nehledí pouze na cenu, ale naopak vybírají tu nejlepší kávu na trhu.

Celá filozofie výroby je orientována pouze na kvalitu, jedině tak může vzniknout káva prémiové kvality. S kávou značky Café Cult objevíte úplně nový pohled na chuť kávy. Přesvědčí vás mimořádné aroma a nevšední chuť. Račte ochutnat!  

     cafe_cult1cafe_cult2cafe_cult3

Affiliate program