Cafe Cult Hrnek Mýval 0,3 l Ø 8.5 cm

Kód: 971.27
269 Kč / ks 222 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Možnosti doručení

Vidím tě! Tento keramický hrnek s veselým a hravým zvířecím designem je světlem a radostí pro děti i dospělé.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vidím tě! Tento keramický hrnek s veselým a hravým zvířecím designem je světlem a radostí pro děti i dospělé. 3D figurka mývala dodává tomuto hrnku zvláštní šmrnc a dělá z něj pozornost v každém sortimentu. Hrnek má objem 0,3 l a je ideální pro vychutnání čaje nebo kávy.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Cafe_cult_logo

Jak se z kávy dělá kávový kult? V listopadu 2004 vznikla první káva s označením Café Cult upražená v Hamburku pod dohledem zkušeného mistra. Café Cult vzniká z prémiových, pečlivě vybraných zrn a praží se jemně v kotli pod neustálým dohledem.

O kvalitu kávy se stará tzv. „roast master“, který změní zelená kávová zrna v lahodnou, vysoce kvalitní kávu. Poté, co se přiveze kvalitní káva z plantáží celého světa, se celý další proces zpracování odehrává v Hamburku v Německu. Café Cult není jen o pražení, základem je pečlivě vybraná káva, její správné skladování a až nakonec přichází na řadu pražení a balení. Café Cult konzultuje výběr správné kávy přímo s vlastníky plantáží, nehledí pouze na cenu, ale naopak vybírají tu nejlepší kávu na trhu.

Celá filozofie výroby je orientována pouze na kvalitu, jedině tak může vzniknout káva prémiové kvality. S kávou značky Café Cult objevíte úplně nový pohled na chuť kávy. Přesvědčí vás mimořádné aroma a nevšední chuť. Račte ochutnat!  

     cafe_cult1cafe_cult2cafe_cult3

Affiliate program