A.H.Riise Non Plus Ultra Black Edition 42% 0,7l + A.H. Riise Rum Cream Liqueur 17% 0,7l + A.H.Riise Salt Caramel Cream Liqueur, 17% 0,7l

Kód: 971.44
Akce Novinka
Značka: A.H. Riise
2 597 Kč –15 %
A.H.Riise Non Plus Ultra Black Edition
2 597 Kč –15 % 2 199 Kč / ks 1 817 Kč bez DPH 1 047 Kč / 1 l
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Zvýhodněný balíček A.H.Riise Non Plus Ultra Black Edition 42% 0,7l a k němu zdarma rumové likéry A.H. Riise Rum Cream Liqueur 17% 0,7l + A.H.Riise Salt Caramel Cream Liqueur, 17% 0,7l

Detailní informace

Detailní popis produktu

A.H.Riise Non Plus Ultra Black Edition 42% 0,7l

Už to nebude o moc lepší než tento rum: A.H.Riise Non Plus Ultra Black Edition je založen na mistrovském díle původní verze, Non Plus Ultra, ale vytváří ještě více chuťových kouzel s dodatečným stárnutím ve speciálně vypálených sudech.

Je toho dosaženo spalováním vnitřků starých dubových sudů, což umožňuje poprvé novému dřevu přijít do přímého kontaktu s těmito vzácnými kapkami. Spolu s vypálenými sudy vytváří Non Plus Ultra nádherně chutnou verzi Non Plus Ultra Black Edition.

A.H.Riise dal název Non Plus Ultra nejlepšímu a nejvýjimečnějšímu Ultra Premium Rumu, což s sebou nese určité povinnosti. Tato fráze (což v latině znamená „dál už to nejde“) údajně stála na Herkulových pilířích, které označovaly hranici mezi známým a neznámým světem v Gibraltarské úžině.

Non Plus Ultra Black Edition se také nachází na hranici mezi známým a neznámým; pouze ty nejlepší a nejstarší kapky z nejstarších sudů se používají k vytvoření dokonalého rumu od A.H.Riise.

Nic není ponecháno na náhodu, ani krásná fazetová karafa, temná barva rumu, ani požitek, který zažijete, když ochutnáte tento rum. Je to skutečně světová třída, a jakmile ji ochutnáte, nebudete si přát nic jiného.

A.H. Riise Rum Cream Liqueur 17% 0,7l

Vyberte se na výlet do dávných dob! A.H. Riise Rum Cream Liqueur je božský, krémový rumový likér. Je to lehčí alternativa pro každého, kdo pití rumu považuje za příliš velkou výzvu. Kvalitní starý rum se zde zaobalit do nejlahodnější smetany, jakou si dokážete představit. Chuť smetany obrušuje ostré rumové tóny. Výsledkem je silný likér vyroben ze skutečného vintage rumu a čerstvé smetany. V dobách, kdy byly Americké Panenské ostrovy ještě dánskou kolonií, byly likéry vstupní branou k luxusnímu životu. Potěšení získané z hřejivého alkoholu s hustou smetanou bylo důležitou součástí života mnoha výjimečných obyvatel tehdejší dánské kolonie v Karibiku. A tak si dnes s rumovou likérem A.H. Riise Rum Cream Liqueur můžete na okamžik vychutnat život vyšší vrstvy tehdejší Západní Indie.

Barva cafe latte, vůně citrusové tóny z rumu mísící se s mátovým karamelem, chuť horký alkohol a cappucino, priehršť máty a lehký, ještě teplý karamel, závěr: mátově-karamelový.

A.H.Riise Salt Caramel Cream Liqueur, 17% 0,7l

O něco sladší alternativa k znamenitým starým rumem A.H.Riise. Nechte se i vy zlákat úžasným karamelovým likérem A.H. Riise Caramel Cream! V dobách, kdy byly Americké Panenské ostrovy ještě dánskou kolonií, byly likéry vstupní branou k luxusnímu životu. Potěšení získané z hřejivého alkoholu s hustou smetanou bylo důležitou součástí života mnoha výjimečných obyvatel tehdejší dánské kolonie v Karibiku. Základem likéru je extra starý A. H. Riise X.O. Reserve Single Barrel rum doplněn směsí poctivých ingrediencí. Patří k nim karamel, který se do likéru vyrábí v souladu se starými cukrářskými postupy. Je to lehký a lahodný karamel v duchu starých časů doplněn mléčnou smetanou od krav volně spojujících zelené louky v srdci irského venkova. Atmosféru mořského pobřeží vám na závěr připomene i malý přídavek mořské soli, která do likéru vnáší skvělou chuťovou vyváženost. Výsledkem je harmonická chuť likéru s příchutí rumu a slaného karamelu, která je ideálním společníkem k moučníku a kávě.

Barva: známá barva caffe latte.
Vůně: lehká vůně rumu a staromódního karamelu se smetanou.
Chuť: hustá smetanová s mátou přidružují jemnou kávou a křupavostí soli.
Závěr: hřejivé tóny rumu s trochou dubu obaleného do smetany.

Složení: A.H.Riise X.O. rum, karamel, mořská sůl, smetana.

Doplňkové parametry

Kategorie: Rum, 42% 0,7l Tmavý rum 30 let
Hmotnost: 4.5 kg
? % alkoholu: 42%
? Druh rumu: Tmavý rum
? Objem: 0,7l
? Stáří rumu: 30 let
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

AHRiise_logo-web

Affiliate program