A.H.Riise Non Plus Ultra Ambre d'Or Excellence 0,7 l 42% + A.H. Riise Rum Cream Liqueur 17% 0,7l + A.H.Riise Salt Caramel Cream Liqueur, 17% 0,7l

Kód: 971.45
Akce Novinka
Značka: A.H. Riise
2 597 Kč –17 %
Snímek obrazovky 2024 01 24 100204
2 597 Kč –17 % 2 149 Kč / ks 1 776 Kč bez DPH 1 023 Kč / 1 l
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Zvýhodněný balíček A.H.Riise Non Plus Ultra Ambre d'Or Excellence 0,7 l 42% a k němu zdarma rumové likéry A.H. Riise Rum Cream Liqueur 17% 0,7l + A.H.Riise Salt Caramel Cream Liqueur, 17% 0,7l

Detailní informace

Detailní popis produktu

A. H. Riise Non Plus Ultra Ambre d'Or Excellence vytváří své kouzlo mnoha způsoby. Zraje v designových sudech a sudy jsou špičkové kvality ve všech aspektech. A. H. Riise Non Plus Ultra Ambre d'Or Excellence je výsledkem skutečného řemesla od důvěryhodných rukou hlavního master destiléra. Použití pouze nejstarších a nejlepších sudů používaných ke zrání sladkých a jemných dezertních vín dává rumu nebývalou chuť. Barva je teplá, zlatá a mystická jako jantar z fosilní pryskyřice, který dostal své jméno na konci 19. století. Jméno "Ambre"  je zvolené z úcty k Francouzům a jejich svrchované schopnosti vytvářet víno, bez kterého by tyto krásné kapky nebyly stejné.

Označení pro nejlepší, prvotřídní a prémiový produkt odráží určité závazky. Non Plus Ultra v latině neznamená nic dalšího. Jedná se o výraz, který údajně používal Karel V., který byl římským císařem a španělským králem. Legenda také uvádí, že byla vyryta na Herkulových sloupech jako varování k označení hranice mezi známým a neznámým světem v Gibraltarském průlivu.

A. H. Riise Non Plus Ultra Ambre d'Or Excellence se rovněž nachází na pomezí známého a neznámého, pouze ty nejlepší kapky z vyzrálých sudů se používají k vytvoření této lihoviny.  Nic není ponecháno náhodě, ani krásná fazetová karafa, ani hluboká záře a už vůbec ne požitek, který zažijete při prvním doušku. Je skutečně světový a jakmile ho ochutnáte, nebudete si přát nic jiného .

A.H. Riise Rum Cream Liqueur 17% 0,7l

Vyberte se na výlet do dávných dob! A.H. Riise Rum Cream Liqueur je božský, krémový rumový likér. Je to lehčí alternativa pro každého, kdo pití rumu považuje za příliš velkou výzvu. Kvalitní starý rum se zde zaobalit do nejlahodnější smetany, jakou si dokážete představit. Chuť smetany obrušuje ostré rumové tóny. Výsledkem je silný likér vyroben ze skutečného vintage rumu a čerstvé smetany. V dobách, kdy byly Americké Panenské ostrovy ještě dánskou kolonií, byly likéry vstupní branou k luxusnímu životu. Potěšení získané z hřejivého alkoholu s hustou smetanou bylo důležitou součástí života mnoha výjimečných obyvatel tehdejší dánské kolonie v Karibiku. A tak si dnes s rumovou likérem A.H. Riise Rum Cream Liqueur můžete na okamžik vychutnat život vyšší vrstvy tehdejší Západní Indie.

Barva cafe latte, vůně citrusové tóny z rumu mísící se s mátovým karamelem, chuť horký alkohol a cappucino, priehršť máty a lehký, ještě teplý karamel, závěr: mátově-karamelový.

A.H.Riise Salt Caramel Cream Liqueur, 17% 0,7l

O něco sladší alternativa k znamenitým starým rumem A.H.Riise. Nechte se i vy zlákat úžasným karamelovým likérem A.H. Riise Caramel Cream! V dobách, kdy byly Americké Panenské ostrovy ještě dánskou kolonií, byly likéry vstupní branou k luxusnímu životu. Potěšení získané z hřejivého alkoholu s hustou smetanou bylo důležitou součástí života mnoha výjimečných obyvatel tehdejší dánské kolonie v Karibiku. Základem likéru je extra starý A. H. Riise X.O. Reserve Single Barrel rum doplněn směsí poctivých ingrediencí. Patří k nim karamel, který se do likéru vyrábí v souladu se starými cukrářskými postupy. Je to lehký a lahodný karamel v duchu starých časů doplněn mléčnou smetanou od krav volně spojujících zelené louky v srdci irského venkova. Atmosféru mořského pobřeží vám na závěr připomene i malý přídavek mořské soli, která do likéru vnáší skvělou chuťovou vyváženost. Výsledkem je harmonická chuť likéru s příchutí rumu a slaného karamelu, která je ideálním společníkem k moučníku a kávě.

Barva: známá barva caffe latte.
Vůně: lehká vůně rumu a staromódního karamelu se smetanou.
Chuť: hustá smetanová s mátou přidružují jemnou kávou a křupavostí soli.
Závěr: hřejivé tóny rumu s trochou dubu obaleného do smetany.

Složení: A.H.Riise X.O. rum, karamel, mořská sůl, smetana.

Doplňkové parametry

Kategorie: Rum
Hmotnost: 4.5 kg
? % alkoholu: 42 %
? Objem: 0,7 l
vůně: nakládané žluté švestky s pomerančovou kůrou, vřesovým medem a lehce aromatickou spáleninou z dubových sudů, křehké sušenky a lehký květinový závěr
Příchuť: v chuti dominuje chuť zralých aromatických švestek
barva: zlatá
země původu: Americké panenské ostrovy
balenie: kartónová krabice
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

AHRiise_logo-web

Affiliate program